Ekon

Ekon Home Partner je dcérskou spoločnosťou prestížneho talianskeho výrobcu SBS, ktorý má viac ako 20-ročnú tradíciu. Zameriava sa na široké portfólio doplnkov do domácností (audio a video káble, adaptéry, anténne a PC príslušenstvo, diaľkové ovládače na TV a klimatizácie), no vývoj a výrobu smeruje aj do nástenných držiakov na televízory
 

Spoločnosť Ekon Home Partner vyvinula široký rad držiakov, ktoré pokrývajú prakticky celé veľkostné spektrum moderných televízorov – od malých, cez stredne veľké, až po veľké. Jednotlivé držiaky sú navrhované s dôrazom na maximálnu pevnosť, odolnosť a nosnosť. Pri výrobe sa dbá na najmenšie detaily, aby výsledné produkty spĺňali tie najprísnejšie požiadavky.

Pri návrhu svojich držiakov dbá spoločnosť Ekon Home Partner na dizajn. Cieľom je, aby konštrukcia negatívne nenarušovala estetiku moderne zariadených interiérov a nevystupovala zbytočne do priestoru. Všetky výrobky sú charakteristické svojím prémiovým vzhľadom.

Banner D Fixné držiaky na TV

Základom ponuky značky Ekon sú fixné držiaky, ktoré sa nedajú otáčať ani posúvať. Zabezpečujú jednoduchú a spoľahlivú montáž TV, pričom ich doménou je malá vzdialenosť od steny – v niektorých prípadoch len na úrovni 2 cm. Televízor sa tak stane doslova súčasťou steny a nebude takmer vôbec vystupovať do priestoru.

Banner D Nastaviteľné držiaky na TV

Ekon Home Partner ponúka širokú škálu nastaviteľných držiakov na TV. Pre menej náročných používateľov sú k dispozícii verzie, ktoré sa dajú naklápať okolo horizontálnej osi. Pokročilejším variantom sú modely s dvojitým výsuvným ramenom umožňujúcim aj otáčanie televízora okolo vertikálnej osi. A to v širokom rozsahu, až 120°.

Banner D Dokonalá pozícia za každých okolností

Vďaka širokým možnostiam nastavovania si viete televízor dať do takej polohy, aby ste na neho dokonale videli odkiaľkoľvek – či už z postele, gauča, kuchyne alebo hocijakého iného miesta. Displej sa vám nebude lesknúť a váš zážitok zo sledovania obľúbenej relácie bude bezchybný. Nastaviteľné držiaky si pritom stále zachovávajú svoju kompaktnosť a nezasahujú nadmerne do priestoru.

Bezstarostná montáž

Konštrukcie držiakov Ekon sú napriek vysokej pevnosti pomerne ľahké. Ich súčasťou sú viaceré výrezy, ktoré znižujú hmotnosť. Svojpomocná montáž je aj vďaka tomu veľmi jednoduchá. Zvládne ju skutočne každý v priebehu niekoľkých minút. Súčasťou balení sú všetky potrebné skrutky, matice, podložky a iné komponenty. Nemusíte si tak zháňať nič naviac. Samozrejmosťou je prehľadný návod.

Názov