Electrolux BKS1 Explore


Maximálna nosnosť: 5 Kg, Automatické vypnutie: Áno, Funkcia tara: Áno,


Cena 39,90 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlová kuchynská váha Electrolux BKS1 Explore s ľahko čitateľným displejom a ultra tenkým dizajnom, ideálne zapadne do moderného kuchynského interiéru. V kombinácii s aplikáciou na vašom smartfóne vám prezradí nutričné údaje jednotlivých potravín, aj výsledných pokrmov, a vy si tak môžete pripraviť alebo upraviť váš diétny plán. Okrem váhy sa dozviete tiež celkové množstvo kalórií, cukrov, tukov či bielkovín. Jedlá si navyše možno do aplikácie uložiť.

Kuchynská váha Electrolux BKS1 Explore

  • Jednoduché použitie
  • Sledovanie nutričných hodnôt (kalórie, cukry, tuky, bielkoviny)
  • Veľký displej
  • Bluetooth
  • Tlačidlové ovládanie
  • Napájanie 3 × AAA batérie (v balení)

Synchronizácia so smartfónom

Kuchynská váha Electrolux BKS1 Explore s rozhraním Bluetooth je základným nástrojom, ktorý vám pomôže presne dodržiavať recepty, a spoznáte aj nutričné ​​hodnoty surovín, teda tiež počítať nutričné ​​hodnoty hotového pokrmu.

App Electrolux Scale

  • Aplikácia Electrolux Scale je jednoduchá a ľahká na použitie. Pomôže vám sledovať nutričné ​​hodnoty surovín aj hotového pokrmu a porovnávať ich s odporúčanou dennou dávkou bielkovín, cukrov a tukov, ktoré sa v aplikácii Electrolux Scale vypočítali na základe informácií udaných vo vašom profile. Vďaka funkcii Denník môžete ukladať svoje denné informácie, a lepšie tak sledovať svoj príjem potravy.
  •  Váha okamžite prenáša informácie o prísadách, ktoré na ňu boli umiestnené do aplikácie. Aplikácia je jednoduchá a s jednoduchou navigáciou. Môže byť používaná aj offline (bez prítomnosti váhy). Aplikácia je dostupná pre telefóny s operačnými systémami iOS aj Android ..

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 5 Kg
Automatické vypnutie Áno
Funkcia tara Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux BKS1 Explore

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené