Electrolux

Vstavané rúry Vstavané rúry

Rúra je nenahraditeľným partnerom v kuchyni a nikdy vás nenechá v štichu. S rúrami Electrolux je varenie jednoduchšie a zábavnejšie.

TIP: Vpustite do kuchyne paru. Parné rúry si poradia s pečením, varením aj grilovaním. Para dodá surovinám potrebnú vlhkosť, zvýrazní ich chuť a vyzdvihne ich prirodzenú konzistenciu. Vychutnajte si šťavnaté mäso, chlieb s chrumkavou zlatistou kôrkou a zeleninu, ktorá si zachová farbu aj cenné vitamíny.

Varné dosky Varné dosky

Vyberte si varnú dosku, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám. Electrolux ponúka riešenia pre každého – preferujete varenia na plyne alebo nedáte dopustiť na sklokeramickú varnú dosku? Alebo si vás podmanilo kúzlo indukcie, ktorá je pohotová, bezpečná a ľahko sa čistí? 

TIP: Využite pomoc indukčného varného panela SenseBoil®. Deteguje stúpajúce bubliny a automaticky zníži vrenie na mierny var. Už žiadne neustále sledovanie vody.

Umývačky riadu Umývačky riadu

Umývačky riadu Electrolux využívajú inovatívne funkcie, aby vám poskytli kombináciu vynikajúcej účinnosti umývania a dokonalého pohodlia. Riad bude nielen perfektne čistý a lesklý, ale získa aj tú najlepšiu starostlivosť.
Automatické otvorenie dvierok AirDry - pred koncom sušenia sa dvierka umývačky automaticky pootvoria na 10 cm, aby mohol dovnútra prúdiť čerstvý vzduch.

Sporáky Sporáky

Multifunkčný sporák Electrolux ovláda všetko, čo očakávate od sporáka vybaveného multifunkčnou teplovzdušnou rúrou. Ponúka veľký priestor na pečenie, pečie rovnomerne a navyše je vybavený viacerými šikovnými programami.

TIP: Funkcia SteamBake využíva paru na dosiahnutie skvelých výsledkov - vaše múčniky, chlieb aj slané pečivo budú jako z pekárne.

TIP: Doprajte si dokonalé chrumkavé hranolčeky alebo chutnú zeleninu upečenú s menším množstvom oleja s pomocou špeciálnej funkcie AirFry.

Digestory Digestory

Privítajte svojich hostí do čerstvej a pohodlnej kuchyne. Odsávače Electrolux, od štýlových až po jemné modely, pomáhajú vytvoriť správnu kuchynskú atmosféru, pričom zároveň nádherne dopĺňajú dizajn vašej kuchyne. 

TIP: Vďaka funkcii Hob2Hood varný panel automaticky zapne odsávač pár a nastaví výkon odsávania podľa intenzity varenia.

Chladenie Chladenie

Chladničky Electrolux zabezpečia, že vaše potraviny budú vždy v najlepšej kondícii. Šalát zostane chrumkavý a ryba bude ako práve vytiahnutá z vody.

TIP: Chladnička s mrazničkou TwinTech® No Frost chráni kvalitu potravín. Inteligentná technológia s dvomi nezávislými chladiacimi systémami. V mrazničke sa netvorí námraza a v chladničke je zároveň udržiavaná ideálna vlhkosť, čo bráni vysychaniu.

Práčky Práčky

Technológia Electrolux SensiCare® automaticky upravuje čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Vďaka tomu pracie cykly netrvajú zbytočne dlho a vaše oblečenie vydrží dlhšie pekné a v tej najlepšej forme.

TIP: Antialergický program kombinuje vlhkú paru a vysokú účinnosť prania a zabezpečuje úplné odstránenie baktérií z odevov.

Sušičky Sušičky bielizne

V modernej sušičke Electrolux s tepelným čerpadlom môžete sušiť všetko, čo vyperiete. Od hebkého vlneného svetra cez každodenné pracovné košele až po lyžiarsku bundu.
Technológia DelicateCare® prispôsobí teplotu a pohyby bubna danému materiálu, aby oblečeniu poskytla tú najlepšiu starostlivosť. Kvalita odevov tak zostane zachovaná.