Electrolux CIR60433

12× Zobraziť


Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,


Cena 299,00 €

Zľava 14% z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

12×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

12 + nakupů

Zobraziť 12 recenzií

Popis produktu

Indukčná varná doska Electrolux CIR60433 v čiernom prevedení ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pauza, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux CIR60433 je vybavená minútkou, Flexible Powermanagement. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux CIR60433 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Varná doska je vybavená aj trojstupňovou kontrolnou funkciou pre zvyškové teplo CleverHeat™, ktorá vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

 • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3700 W/210 mm
 • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800 W/180 mm
 • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500 W/145 mm
 • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800 W/180 mm

Jednoduchá obsluha a údržba

Dotykové ovládanie na tejto varnej doske vám umožnia pohodlné a rýchle nastavenie. Máte voľnosť pri sústredení sa na pripravovaný pokrm. K dispozícii je aj praktický nastaviteľný časovač, ktorý tiež pomáha bez námahy postupovať podľa procesu varenia. Nastaviteľný je až na 1 hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Využiteľný je aj ako kuchynský časovač, aj v čase, keď práve nevyužívate varný panel. Čistenie varnej dosky je nenáročné. Indukcia zabezpečí, že oblasti varných zón zostávajú studené na dotyk, takže je jednoduché a bezpečné odstrániť vykypené pokrmy ihneď.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

4,8 / 5

12 recenzií Electrolux CIR60433

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Andrea

26.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Peter

4.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania

Kvalitny dizajnovy vyrobok s mnozstvom fukcii. Cena je priemerana kvalite. Odporucam.


Vladimír

21.6.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn

Peter

17.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Stale kupujeme len Electrolux to TOP medzi znackami
 • Stale kupujeme len Electrolux to TOP medzi znackami

Stale kupujeme len Electrolux to TOP medzi znackami