Electrolux AirDry EEA12100L

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 389,00 €

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux AirDry EEA12100L v šírke 45 cm disponuje kapacitou pre umývanie 9 súprav riadu. Ovládanie je umiestnené zhora. K dispozícii je 5 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu o 3 hodiny a pridané funkcie. Vybavená je aj indikátorom soli a leštidla. Vnútorné vybavenie tvoria 2 koše: horný je výškovo nastaviteľný a má sklopné držiaky na poháre. Dolný kôš má pevné držiaky na taniere.

Umývačka riadu AirDry

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux AirDry EEA12100L na jeden umývací cyklus dokáže umyť 9 obedových súprav riadu. Vstavaná mývačka riadu z rady AirDry využíva k sušeniu prirodzenú cirkuláciu vzdchu. Pred koncom programu sa dvierka automaticky pootvoria aby mohol vdzuch prúdiť dovnútra a riad bude dokonale usušený. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 3 hodiny. 

Programy a funkcie

  • Umývacie programy: 160 minútový, 90 minútový, Eko, rýchly 30 minútový, opláchnutie
  • Ukazovatele funkcií: budík, posunutý štart 3h, fáza sušenia, vybraný program, leštidlo, soľ
  • Teploty umývania: 3

Sušenie

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu.

Rýchle a účinné umývanie 

Ďalší spôsob, ako ušetriť čas. Keď máte len pár kusov špinavého riadu, ideálnym riešením je náš 30-minútový umývací program. Dosahuje skvelú účinnosť umývania rýchlo a bez kompromisov.

PerfectFit 

Inštalácia novej umývačky nebola nikdy jednoduchšia. Posuvné závesy PerfectFit sa prispôsobia akýmkoľvek rozmerom, a dokonca nie je potrebné ani upravovať podstavec. Máte tak istotu, že nová umývačka dokonale zapadne do vašej kuchyne.

Dvojité sprchovacie rameno 

Dve otočné sprchovacie ramená dôkladne osprchujú vodou každé zákutie vo vnútri umývačky. Riad bude perfektne čistý. V hornom i dolnom koši.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Electrolux AirDry EEA12100L

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Darina

23. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Umývačka nám úplne vyhovuje.
  • Má dostatočný priestor na riady pre dvoch seniorov:)))
  • Trochu komplikovaná montáž výrobku.

Výrobok odporúčam.