Electrolux EEG67410W


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 13 súprav riadu, Spotreba energie: 74 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 10,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 637,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,76 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná inteligentná umývačka riadu Electrolux EEG67410W so šírkou 60 cm umyje 13 súprav riadu. Zaradená do energetickej triedy C. Ponúka 8 umývacích programov so 4 rôznymi teplotami a možnosť odloženia štartu o 1-24 hod. Satelitné rameno SatelliteClean pre efektívnejšie umývanie. Funkcia ExtraHygiene zničí baktérie počas oplachovania. Šetrné uloženie pohárov vďaka úchytom SoftGrips a Softspikes. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Možnosť spustiť program cez Wi-Fi a aplikáciu My Electrolux Kitchen. Funkcia Beam on floor premieta na podlahu červené a zelené svetlo, podľa toho zistíte či umývací program prebieha alebo už skončil. Rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 55 cm. Hluk 42 dB.

Electrolux EEG67410W

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux EEG67410W na jeden umývací cyklus dokáže umyť 13 obedových súprav riadu. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu.

Programy a funkcie

  • Umývacie programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
  • Funkcie: dvojfarebný svetelný ukazovateľ na podlahe , budík, posunutý štart 1-24 hodín, extra hygienický, GlassCare, leštidlo, soľ, XtraPower, systém sušenia AirDry 

Starostlivosť o poháre

Umývačka riadu je vybavená funkciou GlassCare starajúcou sa o dokonale čisté a žiarivé poháre. Stará sa hlavne o to aby bolo vaše krehké sklo v bezpečí. Uchýtky SoftGrips a podpery Softspickes udržia pohare šetrne a pevne na svojom mieste. Nachádzajú sa v hornom aj dolnom koši.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie My Electrolux Kitchen (kompatibilná s iOs a Android).  Aplikácia poradí ako sa správne starať o umývačku riadu.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia Beam on floor priemeta svetelný lúč na podlahu pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

ExtraHygiene

S funkciou ExtraHygiene získate maximálne hygienické výsledky. Pri silnej oplachovacej fáze, ktorá zahreje vodu na 69°C, odstráni všetky nečistoty a zlikviduje baktérie. Vďaka tejto funkcii je umývačka riadu vhodná pre domácnosti s malými deťmi alebo pre alergikov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EEG67410W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami