Electrolux EEM69410W


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 76 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 11,0 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 678,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná inteligentná umývačka riadu Electrolux EEM69410W so šírkou 60 cm umyje 15 súprav riadu. Zaradená do energetickej triedy C. Ponúka 8 umývacích programov so 4 rôznymi teplotami a možnosť odloženia štartu o 1-24 hod. Satelitné rameno SatelliteClean pre efektívnejšie umývanie. Funkcia ExtraHygiene zničí baktérie počas oplachovania. Priestranná zásuvka MaxiFlex pre príbory. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Možnosť spustiť program cez Wi-Fi a aplikáciu My Electrolux Kitchen. Funkcia Beam on floor premieta na podlahu červené a zelené svetlo, podľa toho zistíte či umývací program prebieha alebo už skončil. Rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 55 cm. Hluk 42 dB.

Pohodlné umývanie riadu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux EEM69410W disponuje dostatočne veľkou kapacitou, a to až pre 15 súprav riadu, vďaka čomu tak môžete naraz a bez námahy umyť veľké množstvo riadu. Pre optimálne výsledky umývania spotrebuje na jeden umývací cyklus 11 litrov vody. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje hlučnosť len 42 dB.

  • 8 programov + 4 teploty: 160 minútový program, 60 minútový program, 90 minútový program, AUTO Sense, Eko program, Machine Care, 30 minútový rýchly program, opláchnutie

SatelliteClean

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. Umývacie rameno má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade. 

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie My Electrolux Kitchen (kompatibilná s iOs a Android).  Aplikácia poradí ako sa správne starať o umývačku riadu.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia Beam on floor priemeta svetelný lúč na podlahu pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

Čistý riad bez baktérií a MaxiFlex

Umývačka riadu Electrolux EEM69410W disponuje funkciou ExtraHygiene, ktorá ohrieva teplotu v umývačke až na 69 °C čím sa dôkladne ničia baktérie. Okrem toho je v hornej časti umiestnená priestranná zásuvka MaxiFlex ideálna na príbory. Vybavená aj funkciou GlassCare starajúcou sa o dokonale čisté a žiarivé poháre.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EEM69410W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami