Electrolux EHF6342XOK

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 1, Velká varná zóna (počet): 1, Flexi zóna: Ano,


Cena 269,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Electrolux EHF6342XOK v čiernom prevedení s nerezovým rámom má 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Vďaka kombinácii veľkej dvojkruhovej zóny, dvojitej zóny vám tento špeciálny varný panel poskytne profesionálne možnosti varenia. Pre každú zónu ohrevu je k dispozícii ukazovateľ zvyškového tepla, takže môžete väčšinu zostávajúceho tepla využiť a optimalizovať tak spotrebu energie. Ovládanie je dotykové, umiestnené v prednej časti napravo. Funkcia Stop & Go pozastaví proces varenia, a po opätovnom spustení pokračuje s rovnakým nastavením.

Elegantné prevedenie s nerezovým rámom

Sklokeramická, varná doska Electrolux EHF6342XOK disponuje moderným dizajnom a lákavú jednoduchosťou v elegantných líniách. Jednoznačne sa bude hodiť do akejkoľvek modernej kuchyne, kde nechýba chuť do varenia. Varná plocha je v klasickej čiernej farbe s elegantne vyznačenými varnými zónami. K dokonalosti nechýba jemné orámovanie z nerezovej ocele.

  • ľavá predná zóna - výkon/priemer: 750/2200 W/120/210 mm
  • ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200 W/145 mm
  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200 W/145 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 700/1700 W/120/180 mm

Jednoduché ovládanie

Ovládacie prvky sklokeramickej varnej dosky sú navrhnuté tak, aby k nim bol vždy priamy a ľahký prístup. Ak potrebujete ubrať alebo pridať výkon, stačí sa natiahnuť a vykonať požadované zmeny. Ovládanie je naozaj jednoduché a prehľadné a naviac je doplnené o zvukovú ale aj vizuálnu odozvu aby ste zistili, že kontakt prebehol. Časové funkcie - možnosť nastaviť časovač zóny v intervale 1 - 99 minút.

Stop + Go

Iba jeden dotyk stačí na to, aby ste pozastavili prebiehajúce varenie, a to za pomoci špeciálnej funkcie Stop + Go. Vždy predsa môže nastať situácia, keď svoju pozornosť treba odvrátiť od varenia. Rovnakým nastavením sa potom opäť môžete vrátiť k procesu varenia a pokračovať v príprave obľúbeným pokrmov.

Bezpečnostné prvky

Vďaka dômyselne prepracovaným ukazovateľom zvyškového tepla dokážete vždy presne určiť, ktorá zóna je ešte horúca na dotyk. Medzi bezpečnostné prvky varnej dosky taktiež: detský poistka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ano

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EHF6342XOK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené