Electrolux 700 FLEX Bridge EIV634

13× Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • 15 % späť na Nay Extra kartu
 • Akcia

Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.35 kW, Napájanie: 400 V Viac info


Cena 459,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 69,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

13×

97.1% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peniaze
Výborná

13 + nakupů

Zobraziť 13 recenzií

Popis produktu

Indukčná varná doska Electrolux 700 FLEX Bridge EIV634 v čiernom prevedení so skosenými hranami /1 zošikmená/ ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. S funkciou Bridge môžete skombinovat 2 samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je posuvné dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pause, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux 700 FLEX Bridge EIV634 je vybavená aj časovačom a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux 700 FLEX Bridge EIV634 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou Bridge môžete na varnej doske spojiť dve samostatné varné zóny a vytvoriť tak jeden veľký povrch na varenie. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

 • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
 • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
 • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500 W/145 mm
 • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800 W/180 mm

Podsvietené ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Keď položíte nádobu na varnú zónu automaticky sa rozsvieti posuvné ovládanie. Automaticky vás navedie, ktorý konkrétny ovládací prvok máte na varenie použiť. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite posunutím prsta na ovládači. Presné nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby tiež pomáha znížiť spotrebu energie.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.35 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

13 recenzií Electrolux 700 FLEX Bridge EIV634

97.1% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Luboš

19. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Lahka na obsluhu,dizajn super. Splna vsetko co som ocakavala
 • Nic

Rastislav

18. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Možnosť spojiť 2 varné zony
 • Prepojenie s digestorom
 • Niesu žiadne

Boris

10. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Jednoduchosť montáže a následného ovládania.
 • Nemám výhrady

Výborný pomer výkon cena.


6188867870593017

19. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Funkcia boost
 • Zatiaľ žiadne

Zatiaľ sme spokojný