Electrolux EOA5220AOR


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2780 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 539,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 569,00 € Zobraziť nápoveď

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux EOA5220AOR - Rococo kolekcia s kruhovým vyhrevným telesom, vám pri príprave vašich jedál ponúkne maximálnu flexibilitu - s 3 pečúcimi úrovňami. Jej kapacita je až 72 litrov. Jej vnútro má katalytickú povrchovú vrstvu, ktorá absorbuje a oxiduje mastnotu, aby uľahčila čistenie. Súčasťou rúry je aj ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom. Hlavná farba: čierna.

 

 

Electrolux EOA5220AOR

Vstavaná rúra Electrolux EOA5220AOR disponuje vnútorným objemom 72 litrov pre 3 súčasné úrovne pečenia. Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne.  Zároveň je extrémne tichá. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť.

  • Funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, gril, osvetlenie, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev, vrchný ohrev a gril
  • Elektronické funkcie: akustický signál, ukončenie programu, minútka

Rovnomerné prepečenie

Vďaka ohrevnému systému UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov je zaručené rovnomerné prepečenie vašich pokrmov bez ohľadu na ich polohu v rúre.

Funkcia Pizza

Ak ste vy aj vaši blízky milovníkom pizze tak v tom prípade je tu pre vás špeciálny program pomocou ktorého príjemne prekvapíte dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze.

Jednoduché čistenie

Vstavaná rúra Electrolux EOA5220AOR sa veľmi jednoducho udržiava, nakoľko disponuje samočistiacim programom. Vnútro rúry je pokryté katalytickým povlakom, ktorý absorbuje a oxiduje mastnotu, a uľahčuje tak čistenie. Preto zabudnite na zdĺhavé a namáhavé čistenie rúry!

Bezpečnosť

Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2780 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EOA5220AOR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené