Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
1 389,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná smart parná rúra Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX s možnosťou ovládania na dialku je zaradená do energetickej triedy A++. S funkciou Steamify si vytvoríte chutné a zdravé jedlá s varením v pare. Ponúka mnoho funkcií, ako rýchle vyhriatie rúry, automatický návrh teploty, automatické hmotnostné programy, mäsová sonda, pamäť pre často používané nastavenie rúry, pripomenutie pyrolytického čistenia, funkcia bezpečnosť detí a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou dotykového displeja. Objem rúry Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX dosahuje 70 litrov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch HNG6764S6 Bosch HNG6764S6

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

1 690,00 €

Vstavaná smart rúra s mikrovlnami a pridanou parou Bosch HNG6764S6 s 4D horúcim vzduchom pre dokonalú distribúciu tepla, teplotnou sondou PerfectRoast a seznzorom PerfecBake. Túto vstavanú rúru môžete využiť pre mikrovlnný ohrev s funkciou pridanej pary, je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Ponúka 14 druhov ohrevu, ďalšie spôsoby varenia s parou, ohrev s mikrovlnami s maximálnym výkonom 800 W a 5 možnosťami nastavenia. V ponuke sú ďalšie funkcie ako automatický návrh teploty, ukazovateľ teploty, ukazovateľ predohrevu, program sabat, program odvápnenia a sušenie. Ovládanie Bosch HNG6764S6 je veľmi komfortné prostredníctvom otočného prstenca a 3 x 2,5" grafického TFT displeja. Dvierka smart rúry sú výklopné s tlmeným zatváraním a otváraním. Vnútorné vybavenie pozostáva z LED osvetlenia, nerezového ventilátora, závesných roštov a jednoúrovňového teleskopického výsuvu. Nechýba elektronický zámok dverí, detská poistka, bezpečnostné vypnutie, ukazovateľ zbytkového tepla, tlačidlo štart a spínač kontaktu dverí. Parný generátor je umiestnený mimo varného priestoru. Možnosť prepojenia prostredníctvom Wi-Fi nap. s mobilným telefónom. Vnútorný objem rúry dosahuje 67 l.

Základné parametre

  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L
  • Gril: Áno
  • Celkový výkon rúry: 3600 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vstavaná rúra SteamBoost

Vstavanou smart rúrou Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX s funkciou Steamify pomôže pripraviť chutné pokrmy ešte jednoduchšie ako doteraz. Zadajte teplotu pečenia, ktorú bežne používate a rúra automaticky upraví nastavenia. Vďaka tomu budú vaše pokrmy pripravené v pare dokonalé. Jej kapacita je až 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládací panel s dotykovým  displejom vám poskytne intuitívny zážitok a skratky pre 3 najdôležitejšie funkcie. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

  • Funkcie rúry: Gratinované jedlá, Dolný ohrev, Pečenie chleba, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Sušenie, Mrazené pokrmy, Parné pečenie, Gril, Vysoká vlhkosť, Nízka vlhkosť, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Ohrev tanierov, Zaváranie, Pomalé pečenie, Parná regenerácia, Steamify, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril
  • Elektronické funkcie: 230 variety of pre-set cooking programmes "Assist" (weight/food sensor/Steam), 30 jazykov, akustický signál, App control, Automatic safety switch off only oven, nastaviteľná hlasitosť zvukového upozornenia, Check Result/Time extension (Finish Assist by remaining 10% duration), Child lock (in off mode), minútka pre čistenie, Clock style in standby (2 versions), Connectivity, Cooking with Duration, Cooking with End Time and Duration, vypúšťanie pary, Demo mode with code, Descaling, Display Brightness adjustable (ON status), Display Full colour TFT touch 175x35mm, elektronická regulácia teploty, rýchle predohriatie s výberom možností, senzor pokrmu, automatické vypnutie senzoru pokrmu, ukazovateľ teploty senzoru pokrmu, Food sensor time estimation, Info button & short function description, udržiavanie teploty 65°C rozšírené o pečenie pri nízkej teplote a nastavenie senzoru pokrmu, tóny tlačidiel a tóny alarmu a chýb - aktivácia / deaktivácia (okrem ZAP/VYP), jazyky / textový displej, hlavný vypínač, Memory day time 3 days, minútka, Oven light on/off selectable (menu + direct access button), Over the air update (OTA), využitie zvyškového tepla, Rinsing, Service info, nastavenie spustenia, Steam cleaning (2 cykly steam cleaning. steam cleaning plus), Real temperature indication (°C), indikácia zvyškového tepla (°C), vypnutie času dňa v stave vypnutia, Vyprázdnenie zásobníka, odporučaná teplota, denný čas, nastavenie tvrdosti vody

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Odteraz môžete nazrieť do vnútra pripravovaného jedla bez toho, aby ste otvorili dvere rúry. Vstavaná a výkonná inteligentná rúra disponuje jedinečnou tepelnou sondou, ktorá vás vždy spoľahlivo informuje o stave prepečenia pokrmu. Ak je už jedlo dôkladne prepečené, tepelná sonda automaticky rúru vypne. Tak sa nemusíte obávať, že by sa jedlo spálilo. Túto užitočnú funkciu využije každá gazdinka a výrazne to uľahčí pečenie chutných jedál. Vždy budete vedieť, či je jedlo dokonale prepečené a pripravené na podávanie.

ConnectedCooking

S funkciou ConnectedCooking zažijete skutočnú pomoc pri varení. Na diaľku pomocou mobilného zariadenia máte možnosť si nastaviť, zneniť čas a teplotu rúry. Toto všetko vám umožňuje vstavaná parná rúra Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX, kde si pohodlie ovládania môžte užiť aj mimo kuchyne.

Dotykový displej

Plnofarebný dotykový displej poskytuje intuitívny zážitok a skratky pre 3 najdôležitejšie funkcie. Takže nemusíte listovať, aby ste našli obľúbené funkcie. Predstavuje skratku k chutným pokrmom.

Rýchly ohrev

Funkcia rýchleho ohrevu sa postará o to, aby rúra bola pripravená vtedy, keď ste pripravení aj vy. S kratším časom predohrevu v porovnaní s tradičným ohrevom môžete premeniť voľné chvíle na zapamätateľnejšie pokrmy.

Jednoduchšie čistenie

Užite si voľný čas podľa svojich predstáv. Čistenie rúry vám zaberie menej času ako doteraz. Rúra je vybavená čistiacim programom, ktorý výrazne uľahčí jej údržbu. Parné čistenie nečistôt zvlhčuje a pomáha odstraňovať zvyšky jedál.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EOB9S31WXSK (stiahnuť) [*.pdf, 310.33 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3500 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 18

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Áno
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hĺbka: 56,7 cm
Hmotnosť: 40 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: smalt.plech na mast.

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 18

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3500 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 944184831

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore