Electrolux SteamBake EOD3H70X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2990 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9 Viac info


Cena 469,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux SteamBake EOD3H70X s kruhovým výhrevným telesom a s funkciou pary SteamBake je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 9 funkcií pečenia: spodný ohrev, ventilátor, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, Grill + horný ohrev + vetnilátor, osvetlenie, kruhové teleso + fan + para + ventilátor, vrchný a spodný ohrev. Pridaním pary pomáha upiesť doma lahodné pokrmy s chrumkavou kôrkou a zároveň vnútri nadýchané. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu ako akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou 2 zásuvacích gombíkov. Objem rúry Electrolux SteamBake EOD3H70X dosahuje 72 litrov. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom a tiež jemným zatváraním VelvetClosing. Príslušenstvo: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

 

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra s funkciou pary Electrolux SteamBake EOD3H70X s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na troch úrovniach. S funkciou SteamBake umožňuje vytvoriť si doma výsledky ako z pekárne. Vstavaná rúra SteamBake série umožňuje upiecť kurča, lasagne aj ryby s rovnomernými výsledkamu. Pridaním pary pomáha upiesť doma lahodné pokrmy s chrumkavou kôrkou a zároveň vnútri nadýchané. Jej kapacita je 72 litrov pre prípravu jedál. Ovládací panel vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača či teploty, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. Nové bočné mriežky Easy Entry umožňujú jednoduchšie zasúvanie plechov do rúry. Sú odnímateľné, vďaka čomu ich je možné jednoducho očistiť.

  •  9 funkcií pečenia: spodný ohrev, ventilátor, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, Grill + horný ohrev + vetnilátor, osvetlenie, kruhové teleso + fan + para + ventilátor, vrchný a spodný ohrev.

Rúra SteamBake pre fantastické pečenie

Rúra SteamBake umožňuje vytvoriť si doma výsledky ako z pekárne stlačením tlačidla. Vlhkosť umožňuje plné vykysnutie cesta, čím vytvára chutné jemné vnútra, zatiaľ čo suché teplo vytvára bohaté a lesklé kôrky. Užívajte si nielen chutné pečivo, ale aj pečené kurča a dokonalú rybu.

Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením

Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na troch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.

Presné nastavenia s LED displejom

Vstavaná rúra vás zaujme aj svojim jednoduchým ovládaním. Vybavená je ovládaním prostredníctvom zásuvných ovládacích gombíkov s LED displejom a umožňuje nastavenie trvania procesu pečenia. Môžete si na ňom na ňom nastaviť aj začiatok a ukončenie prípravy jedla. Vďaka jeho vysúvateľným ovládačom a tlačidlám získate jednoduchý prístup ku všetkým nastaveniam rúry.

Rovnomerné pečenie

Systém rovnomerného pečenia rozvádza teplo v celej rúre, čím zabezpečuje, že všetko bude rovnomerne upečené. Všetko bez potreby obracania pokrmu. Rúra sa nahreje rýchlejšie, čím vám šetrí čas a energiu.

Jednoduché čistenie s funkciou AquaClean

Táto metóda čistenia je šetrná k životnému prostrediu a navyše je aj účinná. Vodu premení na paru pomocou tepla rúry. Po vychladnutí rúry povrch jednoducho otriete do čista.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2990 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux SteamBake EOD3H70X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

23. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Všetko super :)