Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3480 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 11,


Cena 599,00 €

11,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým výhrevným telesom je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu rýchleho vyhriatia rúry, automatický návrh teploty, automatické hmotnostné programy, mäsovú sondu, pamäť pre často používané nastavenia rúry a množstvo iných. Objem rúry Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X dosahuje 72 litrov. Čistenie je pyrolytické. Dodávané príslušenstvo: 1 drôtená vysoká chrómovaná mriežka, 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na troch úrovniach. Jej kapacita je 72 litrov  pre prípravu jedál. Ovládací panel s LED displejom vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača či teploty, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

 • Funkcie rúry: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Rýchly gril, Gril, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Pomalé pečenie, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril
 • Elektronické funkcie: odporučaná teplota, ukončenie programu, osvetlenie rúry zap. / vyp., bezpečnostné vypnutie, vypnutie času dňa v stave vypnutia, elektronická regulácia teploty, ukazovateľ skutočnej teploty, resetovanie ukazovateľa času, dverový spínač pre svetlo, trvanie, detský zámok, čas varenia zobrazený s programom, demo program, indikácia otvorených dverí, 3 pyrolytické cykly, obľúbený program, minútka, servisné kódy, rýchle predohriatie, akustický signál, pyrolýza - upomienka, minútka (odpočet, prípočet), denný čas, pyrolýza s posunutým štartom, 9 receptov / automatických programov (3 recepty s hmotnosťou), elektronický zámok dvier, čas programu, indikácia zvyškového tepla, využitie zvyškového tepla

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vstavaná parná rúra je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. aka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové.

LCD displej

S LCD displejom máte čas, režim a teplotu pečenia na dosah ruky. Poskytuje prístup k vopred naprogramovaným receptom, takže vaša rúra urobí tú ťažkú prácu za vás. Vyberte si pokrm a vaša rúra sa automaticky prispôsobí, aby ste vytvorili dokonalý pokrm.

Rovnomerné pečenie

Systém rovnomerného pečenia rozvádza teplo v celej rúre, čím zabezpečuje, že všetko bude rovnomerne upečené. Všetko bez potreby obracania pokrmu. Rúra sa nahreje rýchlejšie, čím vám šetrí čas a energiu.

Rýchly ohrev

Funkcia rýchleho ohrevu sa postará o to, aby rúra bola pripravená vtedy, keď ste pripravení aj vy. S kratším časom predohrevu v porovnaní s tradičným ohrevom môžete premeniť voľné chvíle na zapamätateľnejšie pokrmy.

Pyrolytické samočistenie

Pri pyrolytickom samočistení sa nečistoty v rúre zmenia na popol, ktoré potom jednoducho utriete vlhkou handrou. Dokoca vás na potrebu čistenia rúra sama upozorní. Dosiahnete profesionélnu úroveň čistoty ale bez drhnutia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3480 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 11

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Branislav

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon

Super


Jozef

10. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • - elegantný dizajn
 • - dvierka sa nenahrievajú
 • - rýchlo sa nahreje, netreba dlho čakať
 • - funkcia čistenia je nenahraditeľná
 • - zatiaľ žiadne

Moderný dizajn, veľa funkcií ktoré zjednodušujú pečenie mäsa, koláčov, jednoduché čistenie. Pyrolýza je nástroj, ktorý jednoznačne uľahčuje používanie. Rovnomerne pečie, čo je veľké plus a rýchlo sa nahrieva. Nespotrebuje veľa energie a okrem toho je tento model za fakt dobrú cenu za to všetko, čo ponúka. Rozhodne sa oplatí. Prvá trieda.