Electrolux SurroundCook EOF3H50X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2790 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux SurroundCook EOF3H50X v nerezovom prevedení je zaradená v energetickej triede A. Umožňuje pripraviť chrumkavé pečené kura v pohodlí domova. Ponúka 9 funkcií pečenia: dolné pečenie, tradičné pečenie, rýchly gril, gril, horúci vzduch, turbo gril, osvetlenie, vlhký horúci vzduch, pizza. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu : akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas. Rúra disponuje 3 pečúcimi úrovňami. Čistenie rúry sa realizuje pomocou pary. Dvierka rúry Electrolux SurroundCook EOF3H50X sú vybavené dvojitým sklom. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích gombíkov. Všetky nastavenia následne zobrazuje displej. Vnútorný objem rúry dosahuje 72 l. Obsahom balenia sú: šedý hlboký a plytký plech, drôtená chrómovaná mriežka.

 

 

Vstavaná rúra SurroundCook

Vstavaná rúra Electrolux  SurroundCook EOF3H50X s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Zvládne pripraviť všetko od chrumkavého pečeného kuraťa po chutné snehové pusinky upečené rovnomerne. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na troch úrovniach. Jej kapacita je 72 litrov  pre prípravu jedál. Ovládací panel so zasunovacími prvkami vám poskytne prístup upraviť nastavenia podľa vašej chuti. Nové bočné mriežky Easy Entry umožňujú jednoduchšie zasúvanie plechov do rúry. Sú odnímateľné, vďaka čomu ich je možné jednoducho očistiť.

  • Funkcie rúry: olné pečenie, tradičné pečenie, rýchly gril, gril, horúci vzduch, turbo gril, osvetlenie, vlhký horúci vzduch, pizza.
  • Elektronické funkcie: akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas

Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením

Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na troch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.

Jednoduché ovládanie

Vstavaná rúra vás zaujme aj svojim jednoduchým ovládaním. Vybavená je ovládaním prostredníctvom zásuvných ovládacích gombíkov s LED displejom a umožňuje nastavenie trvania procesu pečenia. Môžete si na ňom na ňom nastaviť aj začiatok a ukončenie prípravy jedla. Vďaka jeho vysúvateľným ovládačom a tlačidlám získate jednoduchý prístup ku všetkým nastaveniam rúry.

Rovnomerné pečenie

Systém rovnomerného pečenia rozvádza teplo v celej rúre, čím zabezpečuje, že všetko bude rovnomerne upečené. Všetko bez potreby obracania pokrmu. Rúra sa nahreje rýchlejšie, čím vám šetrí čas a energiu.

Jednoduché čistenie s funkciou AquaClean

Táto metóda čistenia je šetrná k životnému prostrediu a navyše je aj účinná. Vodu premení na paru pomocou tepla rúry. Po vychladnutí rúry povrch jednoducho otriete do čista.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2790 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií Electrolux SurroundCook EOF3H50X

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Jana

16. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaIng Matúš

22. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • vhodný dizajn

dobrá voľba


Róbert

15. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • dobrý pomer cena/ výkon

Jana

6. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • pomer cena / výkon