Electrolux ESF9500LOX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
399,00 €

Pôvodná cena 459,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu Electrolux ESF9500LOX má jej ovládací panel umiestnený spredu. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Umývačka riadu Electrolux ESF9500LOX ponúka 6 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hodín. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: fáza sušenia, indikátor nedostaku leštidla a soli, Timemanager, ExtraDry. Jej kapacita pre umývanie je 14 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš - má skladacie poličky na poháre a plastové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slúži pre ukladanie príborov a kuchynského náradia.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zadarmo
 • Odporúčame
 • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens SN258I01TE Siemens SN258I01TE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Voľne stojaca 60 cm umývačka riadu Siemens SN258I01TE sa stane spoľahlivým spotrebičom v každej domácnosti. S ročnou spotrebou 237 kWh (program ECO) sa radí do energetickej triedy A+++.Svojim nerezovým, lakovaným prevedením s úpravou antiFingerPrint sa bude hodiť do mnohých kuchýň. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Vďaka systému šetrného umývania sa nemusíte báť o krehký riad. Z funkcií nemožno opomenúť IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Shine & Dry. Nemusíte sa obávať ani veľkého hluku, pri prevádzke je hluk nameraný maximálne na úrovni 44 dB. Samozrejmosťou je technológia aquaStop = doživotná záruka na škody spôsobené vodou.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 44 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A +++
 • Počet programov: 8

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Umývačka riadu s MaxiFlex zásuvkou

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESF9500LOX na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu. Umývačka riadu využíva k sušeniu prirodzenú cirkuláciu vzdchu. Pred koncom programu sa dvierka automaticky pootvoria aby mohol vdzuch prúdiť dovnútra a riad bude dokonale usušený. Umývačka zo série 700 vám pri varení umožní používať akékoľvek kuchynské náradie. Vďaka zásuvke MaxiFlex sa pre ich umývanie vždy nájde miesto. Pri ich ukladaní si priestor flexibilne prispôsobíte. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem Predumytia.

Programy a funkcie

Pomocou ovládacieho panelu si viete zvoliť vhodný umývací program z dĺžky programu v rozmedzí 30 minút až 4 hodiny. Umývačka ponúka 6 umývacích programov:

 • ECO 50°C - ide o najdlhší program, ktorý je veľmi úsporný na spotrebu vody a energie pri bežne znečistenom riade.
 • AutoFlex 45-70°C - rozpoznáva stupeň znečistenia a množstvo riadu v košoch. Automaticky upraví množstvo vody a teplotu umývania ako i spotrebu energie a trvanie programu.
 • Šetrný na sklo 45° C - program je vhodný pre umývanie skla a ľahko znečisteného riadu. Reguluje teplotu vod a zabezpečí mimoriadnu starostlivosť o chúlostivý riad.
 • Intenzívny 70°C - program ideálny pre silno znečistený riad, používa vysoký tlak vody pri vysokej teplote.
 • QuickPlus 60°C - ide o najkratší program, trvajúci 30 minút a je ideálny pre umývanie ľahko zašpineného riadu alebo čerstvo vloženého riadu.
 • Predumytie - je program pre oplachovanie zbytkov pokrmov z riadu. Zabraňuje tvorbe nepríjemného pachu vo vnútornom priestore. (Nie je potrebné pridať umývací prostriedok).

Okrem umývacích programov určite využijete aj praktické funkcie:

 • ExtraDry - zlepšuje výkon sušenia. Zvoliť je ju možné pre všetky programy okrem Eco .
 • TimeManager - funkcia zvyšuje tlak a teplotu vody. Fázy umývania a sušenia sú kratšie, pri rovnakom účinku ako s bežným trvaním.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria sklopné držiaky na šálky. Výbava dolného koša pozostáva zo 4 sklopných držiakov na taniere a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slúži pre ukladanie príborov a kuchynského náradia.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine ESF9500LOXSK (stiahnut') [*.pdf, 2.5 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 46,65 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 10,5 L
Celková spotreba: 0,935 kWh
Ročná spotreba energie: 266 kWh
Ročná spotreba vody: 2940 L

Funkcie

Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 213 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Trieda energ. účinnosti 2021: E
Spot. el. energ. 100 cyklov: 95 kWh

Ostatné

Kód produktu: 911516379

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore