Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX


Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet súprav riadu: 15, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 719,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 745,00 € Zobraziť nápoveď

14,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX v šírke 60 cm s kapacitou pre umývanie 15 súprav riadu. Hlučnosť vďaka invertorovému motoru dosahuje 44 dB. Ovládanie je umiestnené spredu na nerezovom panely s displejom. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a funkcie: dvojfarebný steteľný ukazovateľ na podlahe, budík, vybraný program, AirDry. Vybavená je aj indikátorom soli a leštidla. Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje jej spotrebu. Vnútorné vybavenie tvoria 2 koše: horný je výškovo nastaviteľný a má 2 sklopné držiaky na poháre, 2 sklopné drôtené uchyty na poháre, 2 mäkké gumové špičky, 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na poháre a plasovú rukoväť Electrolux. Dolný kôš má 2 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť. Umývačka Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX disponuje množstevnou automatikou Fuzzy Logic, satelitným umývacím ramenom, vodným senzorom a zariadením proti zaplaveniu (spínací plavák).

Programy

Umývačka riadu Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 24 hodín.

  • Teploty umývania: 5
  • 6 programov:  AutoFlex 45 °C - 70 °C, Eko 50 °C, Flexiwash, šetrný na sklo 45 °C, intenzívny 70 °C, QuickPlus 60 °C

Sušenie

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria 2 sklopné držiaky, 2 sklopné drôtené úchyty na poháre, 2 mäkké gumové špičky , 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na poháre, antikorová rukoväť Electrolux. Držiaky na vínové poháre SoftGrip sú špeciálne navrhnuté tak, aby im zabezpečovali extra ochranu. Počas celého umývacieho cyklu ich jemne a zárovneň pevne pridržiavajú na mieste. Výbava dolného koša pozostáva zo 6 sklopných držiakov na taniere, sklopných zásuviek na poháre so 6 mäkkými úchytmi na poháre, antikorovej rukoväte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené