Electrolux EW6TN14262C

Zobraziť


Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 449,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 67,35 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

10×

88.9% Kvalita
Výborná

77.8% Hodnota za peniaze
Dobrá

9 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Zhora plnená práčka Electrolux EW6TN14262C v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Ponúka 15 pracích programov a mnoho funkcií a užitočných technológií. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou otočného voliča a LCD displeja. Bubon práčky sa po skončení programu umiestni vždy do správnej polohy. Práčka Electrolux EW6TN14262C s technológiou SensiCare automaticky upravuje dĺžku cyklu a spotrebu vody a energie podľa náplne. Funkcia SoftPlus pomáha vyprať bielizeň tak, aby bola jemná a mäkká na dotych s dlhodobou sviežou vôňou. S programom proti alergiám kombináciou pracieho cyklu a pary odstránite z vašej bielizne všetky dráždivé látky. S funkciou EcoTimeManager budú programy prispôsobené tak aby zabezpečili čo najvyšiu úspornosť.

Aj do menšej kúpelne

Ak nemáte vo svojej kúpeľni dostatok priestoru pre umiestnenie spredu plnenej práčky, je pre vás ideálnou voľbou zhora plnená práčka Electrolux EW6TN14262C. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg bielizne. Pri otáčkach odstreďovania 1200 ot./min. pracuje s hlučnosťou 77 dB. V ponuke má až 15 pracích programov, ktoré si jednoducho navolíte pomocou otočného voliča a tlačidiel.

Programy a funkcie

Vďaka antialergickému programu je možné dosiahnuť sviežu bielizeň a pritom z nej odstrániť látky, ktoré dráždia citlivú pokožku. Kombinuje v sebe účinný prací cyklus a parnú fázu, pre jemné a dôsledné ošetrenie každého vlákna.

  • 15 pracích programov: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, protialergický, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, extra plákanie, Soft Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza

Svieža bielizeň so SoftPlus

Práčka s funkciou SoftPlus umožňuje vyprať bielizeň na dotyk mäkkú a jemnú, dokonca dlhodobo sviežo voňajúcu. Oblečenie je pred posledným plákaním namočené, aby sa aviváž rovnomerne dostala do celej náplne a správne ošetrila každý jeden kus oblečenia.

Šikovné funkcie a technológie

Veľmi obľúbená je funkcia odložený štart, ktorá umožňuje odložiť začiatok pracieho cyklu, takže pranie môžete nastaviť na dobu, keď nebudete doma, alebo na lacnejší, nočný prúd. Práčka je vybavená množstvom užitočných funkcií, medzi ktoré patrí Eco TimeManager, ktorý nastaví dĺžku pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho, aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

10 recenzií Electrolux EW6TN14262C

88.9% Kvalita
Výborná

77.8% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ján

27. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jednoduché ovládanie poznám produkty Elektrolux
  • Prehladné lahko nastavitelné programy

Jednoduchosť ovládania. Prijemný dizajn.Je to moj druhý produkt elektrolux som spokojný. Starší model práčky bol taktiež tejto značky . Bol som spokojný bezproblémový chod 10rokov.


Pavol

21. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Dobre riešený násypník
  • Tichý chod práčky
  • Displej svieti jasne,
  • Jednoduché ovládanie programov aj prídavných funkcií
  • Nevýrazné nápisy názvov prídavných funkcií na displej
  • V akej časti prebiehajúceho programu práčka momentálne je sa dá určiť iba odhadom podľa obiehajúce ho času na displej

Marek

19. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéŠtefan

16. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Nízka


Zatiaľ spokojný.