Electrolux EW6TN3062

Zobraziť


Práčka plnená zhora, Energetická trieda D, Kapacita 6 kg bielizne, 1000 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 65 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Nie, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, AquaStop funkcia: Áno, Šírka: 40 cm. Viac info


Cena 459,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 46,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

zvrchu plnená práčka Electrolux EW6TN3062, vyperie 6 kg bielizne, energetická trieda D, 1000 otáčok za minútu, 15 pracích programov, program Anti-Allergy, spotreba 40 l na cyklus, systém SensiCare, funkcia SoftPlus, technológia Eco TimeManager, biela farba, odložený štart, pomalé otváranie dvierok, hluk pri odstreďovaní 75 dB, rozmery (VxŠxH): 89 x 40 x 60 cm

Electrolux EW6TN3062

Ak nemáte vo svojej kúpeľni dostatok priestoru pre umiestnenie spredu plnenej práčky, je pre vás ideálnou voľbou zhora plnená práčka Electrolux EW6TN3062. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg bielizne. Pri otáčkach odstreďovania 1000 ot./min. pracuje s hlučnosťou 75 dB. V ponuke má až 15 pracích programov, ktoré si jednoducho navolíte pomocou otočného voliča a tlačidiel.

Programy a funkcie 

  • Pracie programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, Anti Allergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, džínsovina
  • Funkcie: Temp Selection, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, Stain, extra plákanie, Soft Plus, Easy Iron, Delay, Time Manager, štart/pauza

Technológia SensiCare

Spôsob prania, ktorý uľahčí vašej peňaženke, ale tiež pomôže prírode. Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho, aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. 

Svieža bielizeň so SoftPlus

Práčka s funkciou SoftPlus umožňuje vyprať bielizeň na dotyk mäkkú a jemnú, dokonca dlhodobo sviežo voňajúcu. Oblečenie je pred posledným plákaním namočené, aby sa aviváž rovnomerne dostala do celej náplne a správne ošetrila každý jeden kus oblečenia.

TimeManager 

Funkcia TimeManager vám umožní nastaviť trvanie pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Ušetríte energiu aj čas, ale pritom vaša bielizeň bude zaručene dokonale čistá.

Antialergický program 

Vďaka antialergickému programu je možné dosiahnuť sviežu bielizeň a pritom z nej odstrániť látky, ktoré dráždia citlivú pokožku. Kombinuje v sebe účinný prací cyklus a parnú fázu, pre jemné a dôsledné ošetrenie každého vlákna.

Odložený štart 

Veľmi obľúbená je funkcia odložený štart, ktorá umožňuje odložiť začiatok pracieho cyklu, takže pranie môžete nastaviť na dobu, keď nebudete doma, alebo na lacnejší, nočný prúd. Zostávajúci čas prania sa zobrazí na LCD displeji. 

Jemné otváranie a ľahký prístup

Vďaka jemnému otváraniu bubna je vkladanie a vyberanie bielizne úplne bezproblémové. Veko s tlačidlovým otváraním a dômyselné dvierka vnútorného bubna zabezpečujú jednoduchý a bezpečný prístup. A pretože otvor je v hornej časti, jasne uvidíte všetko vo vnútri bubna.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 75 dB
Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux EW6TN3062

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marek

24. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Perie, žmýka ako sa na práčku patrí
  • Pekný dizajn
  • Priehľadný displej
  • Je pomerne tichá
  • Zbytočne silne podsvetienie displeja (ale pre niekeho to môže byť výhoda)
  • Veľmi tiché pípanie pri ukončení prania (opäť pre niekoho to môže byť výhoda)
  • Bubon nemá druhý otvor na prípadné vybratie veci zapadnutej za neho. (Stará práčka to mala, stačilo vycvaknut plast) Ale možno sa to dá nejak riešiť, budem to dôkladne skúmať až keď mi za bubon zapadne ponožka.

Overená značka, práčka robí, čo má.<br /> Pri prvých pár praniach vydávala pískave zvuky, ale už je to ok, asi sa len potrebovala zabehnúť.<br /> Má viacero funkcií, predpokladám, že budeme využívať tak 2-3.<br /> Práčky sú viacmenej všetky podobné, záleží na preferenciach. Nastavenie dĺžky času prania, hlučnosť a prehľadný displej boli pre nás rozhodujúce pri výbere.