Electrolux KFVB19K

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
659,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 13,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Electrolux KFVB19K v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy A+. Jeho prevádzka je možná s recirkuláciou alebo odťahom do komína. Vďaka technológii Hob2Hood varný panel ovláda odsávač pár automaticky. Maximálny výkon odsávania dosahuje 760 m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu + 2 intenzívne. Pracovnú plochu pod digestorom Electrolux KFTB19X sprehľadní LED osvetlenie. Digestor Electrolux KFVB19K ponúka tiež indikátor zanesenia tukového a uhlíkového filtra. Vo výbave má 2 hliníkové tukové filtre. Maximálna hlučnosť dosahuje 54 dB. Šírka 90 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Siemens LC91KWP60 Siemens LC91KWP60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Siemens LC91KWP60 s nakloneným dizajnom a vysokým výkonom odvetrávania vďaka tichému iQdrive motoru. Energeticky úsporné LED-osvetlenie sa postará o jasný prehľad pri varení. V prípade veľmi silných kuchynských výparov sa nastaví intenzívny stupeň s automatickým spätným nastavením. S iba 56 dB je odsávač pár v prevádzke príjemne tichý. Šírka 89cm.

Základné parametre

  • Šírka: 89 cm
  • Maximálna hlučnosť: 56 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 950 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkon a umiestnenie odsávača 

Výkon odsávača Electrolux KFVB19K by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiadúce zápachy z varenia. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Komínový digestor má povrchové prevedenie v čiernej farbe. S digestorom, ktorý je vybavený dvoma hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Môžete ich bez problémov umývať, vďaka čomu vám zabezpečí čistý vzduch vo vašej kuchyni ešte dlhší čas.

Funkcia Hob2Hood® dodá pohodlie

Vďaka funkcii Hob2Hood® je osávač pár bezdrôtovo prepojený s varným panelom. Po tom ako začnete variť, odsávač pár automaticky upraví nastavenia, a poskytne vám tak najideálnejšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom panely. Urobí prakticky mnoho práce za vás. Môžete sa naplno sústrediť na varenie.

Odsávanie výparov

Komínový digestor je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s dotykovým ovládaním a 2 intenzívnymi stupňami. Maximálny výkon odsávania dosahuje 760 m³/hod. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux ECFB02.

Motor s vysokým výkonom

Vysokorýchlostný motor komínového odsávača pár vám umožní mať v kuchyni čistý vzduch či už pripravujete steak alebo opekáte lososa. Vzduch v kuchyni zostane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovať vašu kuchyňu príjemným prostredím.

Osvieženie vzduchu s funkiou Breeze

Funkcia Breeze umožňuje tiché osviežovanie vzduchu ihneď po dovarení. Dotykom tlačidla Breeze sa úroveň odsávania zníži na minimum na ďalších 60 minút. Pokojne si vychutnajte jedlo a medzitým je zároveň vzduch v kuchyni osviežovaný.

Tiché čistenie s technológiou SilenceTech

Odsávač pár s technológiou SilenceTech dokáže odstrániť výpary vznikajúce pri varení v kuchyni veľmi ticho a dokonca pri maximálnom výkone. Pokročilá technológia poskytuje možnosť sústrediť sa na prípravu chutných pokrmov v čistom a príjemnom prostredí.

Vlastnosti

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje silným LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie večere. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 42 - 54 dB.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine KFVB19KSK (stiahnut') [*.pdf, 12.71 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 89,8 cm
Maximálna hlučnosť: 61 dB
Maximálny výkon odsávania: 760 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 760 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 90 cm
Výška komína (max.): 120 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 89,8 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 39 cm
Hmotnosť: 19,1 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 61 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 40 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 942051230

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore