Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6436W

Zobraziť


Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1


Cena 309,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 340,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6436W v bielej farbe je navrhnutá tak aby rýchly horák dosiahol na spodok hrncov a panvíc čo najrýchlejšie. Ponúka 4 plynové horáky s rôznym priemerom a výkonom vybavené bezpečnostnými poistkami. Stabilitu varných nádob zabezpečujú liatinové mriežky, ktoré sú odolné a ľahko sa čistia. V ovládacích rotačných tlačidlách umiestnených vpredu na pravej strane je integrované elektrické zapaľovanie. Tento model je vyrobený z bieleho skla.

Elegantný pomocník

Pri varení nejde len o prípravu jedla, ide o rituál plný farieb, chutí a zábavy. S plynovou varnou doskou Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6436W na sklenenom povrchu si môžete v pohodlí domova pripraviť obľúbené jedlá. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Štíhly profil a elegantný štýl zaistí plynulé začlenenie do vašej kuchyne a dokonalé splnenie vašich kuchárskych potrieb. Plynovú varnú dosku na skle zvládnete čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia sa dajú umyť aj liatinové mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie varenie.

Komfortné ovládanie

Varná doska vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Dodatočný priestor okolo ovládačov a ergonomické umiestnenie boli dôsledne navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené čo najbezpečnejšie, najpohodlnejšie a najpresnejšie ovládanie plameňa.

Varné zóny

Varná doska disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou termoelektrickou poistkou, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Praktický Wok horák je navrhnutý tak, aby vám poskytol silnejší plameň, na ktorom si jednoducho v pohodlí vašej kuchyne uvaríte ázijské špeciality.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 3900 W/128 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm
  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1000 W/65 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6436W

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Miloš

15. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná