Electrolux LFT769X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 630 € na produkty Electrolux: po registrácii

Cena:
369,00 €

Cena s Cashback
329,00 €
Len do 30. 06. 2021
Ako získate Cashback

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Electrolux LFT769X v striebornom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Jeho prevádzka je možná s recirkuláciou alebo odťahom do komína. Vďaka technológii Hob2Hood varný panel ovláda odsávač pár automaticky. Maximálny výkon odsávania dosahuje 615m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu + 1 intenzívny, ktoré sa nastavujú na sklenenom dotykovom panely. Pracovnú plochu pod digestorom Electrolux LFT766X sprehľadní LEDSpot light osvetlenie. Digestor Electrolux LFT769X tiché osviežovnie s funkciou Breeze po dobu 60 minút. Vo výbave má 3 kazetové hliníkové filtre pre zachytávanie tuku. Maximálna hlučnosť dosahuje 68 dB. Šírka 90 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • cashback 40,00 €
Popis produktu

 

 

Výkon a umiestnenie odsávača 

Výkon odsávača Electrolux LFT769X by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiadúce zápachy z varenia. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou.

Funkcia Hob2Hood® dodá pohodlie

Vďaka funkcii Hob2Hood® je osávač pár bezdrôtovo prepojený s varným panelom. Po tom ako začnete variť, odsávač pár automaticky upraví nastavenia, a poskytne vám tak najideálnejšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom panely. Urobí prakticky mnoho práce za vás. Môžete sa naplno sústrediť na varenie.

Osvieženie vzduchu s funkiou Breeze

Funkcia Breeze umožňuje tiché osviežovanie vzduchu ihneď po dovarení. Dotykom tlačidla Breeze sa úroveň odsávania zníži na minimum na ďalších 60 minút. Pokojne si vychutnajte jedlo a medzitým je zároveň vzduch v kuchyni osviežovaný.

Motor s vysokým výkonom

Vysokorýchlostný motor komínového odsávača pár vám umožní mať v kuchyni čistý vzduch či už pripravujete steak alebo opekáte lososa. Vzduch v kuchyni zostane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovať vašu kuchyňu príjemným prostredím.

Intuitívne dotykové ovládanie na skle

Komínový digestor má štýlový sklenený ovládací panel, ktorý je plynule zabudovaný. Pomocou elektronických dotykových ovládacích prvkov si jednoducho a presne nastavíte prevádzkové režimy ako aj osvetlenie podľa vlastných požiadaviek. K dispozícii sú 3 stupne výkonu odsávania + 1 intenzívny.

Varte s prehľadom

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Silné LEDSpot osvetlenie vám výrazne uľahčí varenie večere, je účinné a výkonné. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a navyše energeticky úsporné. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 53 - 65 a pri intenzívnom stupni 68 dB.

Odsávanie výparov

Komínový digestor je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Maximálny výkon odsávania dosahuje 615 m³/hod. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux ECFB01.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine LFT769XSK (stiahnut') [*.pdf, 12.73 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 89,8 cm
Maximálna hlučnosť: 65 dB
Maximálny výkon odsávania: 615 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 615 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 66 cm
Výška komína (max.): 110 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 89,8 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 15,19 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 65 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 55 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 942022426

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore