Electrolux LFV419K


Šírka: 90 cm, Maximálna hlučnosť: 58 dB, Maximálny výkon odsávania: 600 m3,


Cena 469,00 €

9,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Electrolux LFV419K v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prevádzka je možná s recirkuláciou alebo odťahom do komína. Vďaka technológii Hob2Hood varný panel ovláda odsávač pár automaticky. Maximálny výkon odsávania dosahuje 600 m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu + 1 intenzívne. Pracovnú plochu pod digestorom Electrolux LFV419K sprehľadní LED osvetlenie. Digestor Electrolux LFV419K ponúka tiež indikátor zanesenia tukového a uhlíkového filtra. Vo výbave má 2 hliníkové tukové filtre. Maximálna hlučnosť dosahuje 58 dB pri intenzívnom 61 dB. Šírka 90 cm.

 

 

Výkon a umiestnenie odsávača 

Výkon odsávača Electrolux LFV419K by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiadúce zápachy z varenia. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Komínový digestor má povrchové prevedenie v čiernej farbe. S digestorom, ktorý je vybavený dvoma hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Môžete ich bez problémov umývať, vďaka čomu vám zabezpečí čistý vzduch vo vašej kuchyni ešte dlhší čas.

Funkcia Hob2Hood® dodá pohodlie

Vďaka funkcii Hob2Hood® je osávač pár bezdrôtovo prepojený s varným panelom. Po tom ako začnete variť, odsávač pár automaticky upraví nastavenia, a poskytne vám tak najideálnejšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom panely. Urobí prakticky mnoho práce za vás. Môžete sa naplno sústrediť na varenie.

Odsávanie výparov

Komínový digestor je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje 3 výkonnostnými stupňami odsávania s dotykovým ovládaním + 1 intenzívny. Maximálny výkon odsávania dosahuje 600 m³/hod. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux ECFB02.

Motor s vysokým výkonom

Vysokorýchlostný motor komínového odsávača pár vám umožní mať v kuchyni čistý vzduch či už pripravujete steak alebo opekáte lososa. Vzduch v kuchyni zostane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovať vašu kuchyňu príjemným prostredím.

Osvieženie vzduchu s funkiou Breeze

Funkcia Breeze umožňuje tiché osviežovanie vzduchu ihneď po dovarení. Dotykom tlačidla Breeze sa úroveň odsávania zníži na minimum na ďalších 60 minút. Pokojne si vychutnajte jedlo a medzitým je zároveň vzduch v kuchyni osviežovaný.

Vlastnosti

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje silným LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie večere. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 46 - 58 dB + intenzívny 61 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 58 dB
Maximálny výkon odsávania 600 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LFV419K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené