Electrolux LFV619K


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 575 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: nerez, Celková spotreba: 54 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 65 cm, Šírka: 89,8 cm, Hĺbka: 39 cm. Viac info


Cena 568,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 591,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Electrolux LFV619K v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Jeho prevádzka je možná s recirkuláciou alebo odťahom do komína. Vďaka technológii Hob2Hood varný panel ovláda odsávač pár automaticky. Maximálny výkon odsávania dosahuje 575 m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu + 1 intenzívny, ktoré sa nastavujú na sklenenom dotykovom panely. Pracovnú plochu pod digestorom sprehľadní LEDSpot light osvetlenie. Digestor Electrolux LFV619K ponúka aj tiché osviežovnie s funkciou Breeze po dobu 60 minút. Vo výbave má 2 kazetové hliníkové filtre pre zachytávanie tuku. Maximálna hlučnosť dosahuje 63 dB. Šírka 90 cm.

 

 

Výkon a umiestnenie odsávača 

Výkon odsávača Electrolux LFV619K by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiadúce zápachy z varenia. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou.

Funkcia Hob2Hood® dodá pohodlie

Vďaka funkcii Hob2Hood® je osávač pár bezdrôtovo prepojený s varným panelom. Po tom ako začnete variť, odsávač pár automaticky upraví nastavenia, a poskytne vám tak najideálnejšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom panely. Urobí prakticky mnoho práce za vás. Môžete sa naplno sústrediť na varenie.

Osvieženie vzduchu s funkiou Breeze

Funkcia Breeze umožňuje tiché osviežovanie vzduchu ihneď po dovarení. Dotykom tlačidla Breeze sa úroveň odsávania zníži na minimum na ďalších 60 minút. Pokojne si vychutnajte jedlo a medzitým je zároveň vzduch v kuchyni osviežovaný.

Motor s vysokým výkonom

Vysokorýchlostný motor komínového odsávača pár vám umožní mať v kuchyni čistý vzduch či už pripravujete steak alebo opekáte lososa. Vzduch v kuchyni zostane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovať vašu kuchyňu príjemným prostredím.

Intuitívne dotykové ovládanie na skle

Komínový digestor má štýlový sklenený ovládací panel, ktorý je plynule zabudovaný. Pomocou elektronických dotykových ovládacích prvkov si jednoducho a presne nastavíte prevádzkové režimy ako aj osvetlenie podľa vlastných požiadaviek. K dispozícii sú 3 stupne výkonu odsávania + 1 intenzívny.

Varte s prehľadom

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Silné LEDSpot osvetlenie vám výrazne uľahčí varenie večere, je účinné a výkonné. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a navyše energeticky úsporné. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 50 - 63 dB.

Odsávanie výparov

Komínový digestor je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Maximálny výkon odsávania dosahuje 700 m³/hod. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux MCFB52.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 575 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux LFV619K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Dominika

3. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • krasny dizajn
  • funkcne prepojenie s indukcnou doskou rovnakej znacky
  • zatial ziadne