Electrolux LIR60430

Zobraziť


Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.35 kW,


Cena 275,00 €

5,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Indukčná varná doska Electrolux LIR60430 v čiernom prevedení má 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Varné zóny sú vybavené funkciou PowerBoost, pre okamžité a intenzívne zohriatie. Varná doska s technológiou Hob2Hood dokáže automaticky ovládať nastavenia digestora. Pre bezpečnosť disponuje aj ukazovateľom zostatkového tepla. Nechýba praktická minútka, detská poistka a tiež akustický signál. Šírka 60 cm.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux LIR60430 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóy s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

 • Ľavá predná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3700W / 210 mm
 • Ľavá zadná zóna - výkon / priemer: 1800 / 2800W / 180 mm
 • Pravá predná zóna - výkon / priemer: 1400 / 2500W / 145 mm
 • Pravá zadná zóna - výkon / priemer: 1800 / 2800W / 180 mm

Jednoduché ovládanie

Prepínajte rýchlo a jednoducho medzi rôznymi úrovňami ohrevu s dotykovým ovládaním. Vaše hrnce jednoducho premiesňujte medzi prednastavenými teplotnými oblasťami. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite na ovládači. Presné nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby tiež pomáha znížiť spotrebu energie.

Nastaviteľný časovač

Každé varenie si môžete bez problémov načasovať podľa potreby. Nastaviteľný časovač vám pomôže jednoducho postupovať podľa procesu varenia. Je nastaviteľný až na jednu hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Funguje taktiež ako kuchynský časovač.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.35 kW

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Electrolux LIR60430

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslava

15.6.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Ingrid

22.8.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Momentalne sa montuje..

Viktória

9.11.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon