Electrolux LKR564200X


Elektrický sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 58 l, Sklokeramická varná doska, 4 varných zón, nerez farba, Displej:, Gril, Výška: 85,8 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický sporák Electrolux LKR564200X v nerezovej farbe s parnou funkciou SteamBake. Sporák disponuje sklokeramickou varnou zónou a elektrickou rúrou v objeme 58 l. Rúra s katalytickým čistením ponúka množstvo funkcií ako spodný ohrev, ventilátor, ventilátor + vrchný ohrev, Fan + top + bottom (100°C), gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + odparovač + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, vrchný a spodný ohrev + ventilátor. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, umiestnené vpredu pomocou šiestich otočných voličov s malým displejom uprostred. Vo výbave sú 1 AirFry tray, 1 čierny smaltovaný plech na pečenie, 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty a chrómový rošt.

 

 

 

 

Electrolux LKR564200X

Elektrický sporák Electrolux LKR564200X je klasický spotrebič vhodný do každej kuchyne. Sporák patrí medzi praktické spotrebiče, ktoré vám uľahčia každodennú prípravu jedál pre celú rodinu. Disponuje viacerými funkciami, ktoré pri varení iste oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť čo oceníte nielen vy, ale najmä vaši stravníci. Má sklokeramickú varnú dosku, na ktorej sa nachádzajú 4 zóny. 

  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200 W/140 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W (1100W/900W)/250x140 mm/140 mm
  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 1700 W (1700W/700W)/180 mm/120 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200 W/140 mm

Všetky varné zóny disponujú Hilight s rýchlym zahrievaním.

Zdravšie pečenie

Sporák je vybavený funkciou AirFry, ktorá vám umožní pripraviť jedlá zdravšie s menším množstvom oleja. Zemiaky alebo zeleninu uložte na plech AirFry. Horúci vzduch rovnomerne cirkuluje, aby sa suroviny rovnomerne prepiekli zo všetkých strán. Príprave hranoliek bude odteraz oveľa zdravšia.

SteamBake

Upečte si v pohodlí domova čerstvý a voňavý chlieb pomocou funkcie SteamBake. Cesto bude po upečení krásne nadýchané s lesklôu kôrkou. Parnú funkciu oceníte aj pri príprave rýb a pečeného kurčaťa. Okrem toho vám para pomôže aj pri zaváraní ovocia a zeleniny.

Zachovajte textúru a chuť

Zavarte si čo máte radi a zaobstarajte si zásoby. Rúra umožní zavárať potraviny s použitím pary, ktorá zanechá ovociu a zelenine potrebné živiny. V rúre tiež môžete ovocie a zeleninu sušiť. Funkcia na sušenie ovocia a zeleniny suší potraviny pri teplote 50 do 100 °C, a tak ich suší jemne a účinne. Vďaka tomu si zachovajú svoju chuť, živiny a príjemní mäkkú konzistenciu.

Teleskopické výsuvy

Rúra sporáka disponuje teleskopickými výsuvmi, ktoré vám uľahčia prípravu jedál. Vďaka tomu môžete pohodlne vytiahnúť rosť čo umožní ľahší prístup ku všetkému vo vnútri. Výsuvy sú vybavené bezpečnostným uzamknutím, ktoré zabráni prevráteniu či vypadnutiu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania otočné
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 58 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LKR564200X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami