Electrolux LUT6NF18S


Vstavaná mraznička, Energetická trieda F, Objem: 204 l, Ročná spot. energie: 292 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 20 kg/24h, Akumulačná doba: 24 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 7, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 899,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux LUT6NF18S. Disponuje využiteľným objemom, ktorý dosahuje až 204 l. Mraziaca časť je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke, 2 priehradkami s príklopom z priehľadného plastového materiálu. Mraziaca kapacita dosahuje 20kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej mrazničky Electrolux LUT6NF18S dosahuje 39 dB. Disponuje s funkciou Fast Freeze pre rýchle zmrazovanie.

Electrolux LUT6NF18S

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux LUT6NF18S nevyhnutným riešením pre uchovávanie potravín vo vašej domácnosti. Skvelo zapadne do vašej kuchyne a poskytne vám odkladací priestor pri nízkej spotrebe elektrickej energie. Ponúka vám až 204 litrov odkladacieho priestoru. Kapacita zmrazovania 20/24h. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je až neuveriteľných 24 hodín. Mraziaca časť je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke, 2 priehradkami s príklopom.

Rýchle mrazenie

V prípade, že potrebujete rýchlo zamraziť čerstvé potraviny, má chladnička k dispozícii funkciu Action Freeze. Tá zmrazí čerstvé potraviny rýchlejšie, pričom si zachovajú vitamíny, štruktúru, arómu i výživné látky v nich obsiahnuté. Možnosť rýchleho zamrazenie je dnes už takmer nevyhnutná. V praxi to znamená, že na krátku dobu sa teplota v mrazničke zníži na úplné minimum. Čerstvé potraviny sa tak zamrazia rýchlejšie a uchovajú si všetky svoje kvality.

Bezpečnosť pri prevádzke

Aby ste sa vyhli zbytočnej strate energie a tiež znehodnoteniu potravín mraznička je vybavená vizuálnym a zvukovým varovným signálom pri vysokej teplote aj pri otvorených dverách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 204 L
Mraziaci výkon 20 kg/24h
Počet zásuviek 7
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LUT6NF18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami