Electrolux SteamBake EOD6P77WX


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3490 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Electrolux SteamBake EOD6P77WX v čierno-nerezovom prevedení má k dispozícií funkcu SteamBake, ktorá umožňuje pomocou pary pripraviť dokonalé pokrmy. Ponúka možnosť pečenia až na 3 úrovniach naraz a funkcie pečenia: spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, Ring + fan + evaporator. V ponuke má tiež automatické návrhy teplôt. Teplotná sonda zabezpečí presné pečenie a sledovanie teploty vo vnútri pokrmu. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích otočných voličov a EXPlore LED displeja. Ovládať ju možno aj na diaľku pomocou aplikácie My Electrolux Kitchen. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vnútorný objem rúry je 72 l. Vďaka pyrolytickému čisteniu zostane rúra ako nová.

 

 

 

Vstavaná parná rúra SteamBake

Vstavaná parná rúra Electrolux SteamBake EOD6P77WX používa jemný dotyk pary na dosiahnutie sýtejšej a lesklejšej farby, chrumkavejšej kôrky a jemnej delikátnej konzistencie pri pečení domáceho chleba. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary. S funkciou SteamBake v pohodlí domova môžete piecť v podobnej kvalite ako v pekárni. Vlhkosť podporuje kysnutie cesta, ktoré bude následne vlácnejšie, a suché teplo vykúzli na pripravovanom pokrme zlatistú kôrku. Môžete skúšať pečenie koláčov, šťavnatého mäsa aj krehkých rýb. Jej kapacita je až 72 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládať ju možno aj na diaľku pomocou aplikácie My Electrolux Kitchen. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. 

Displej EXPlore LED

Nové zážitky s rúrou Electrolux SteamBake EOD6P77WX s dotykovým LED displejom EXPlore a jeho citlivými dotykovými tlačidlami. Aktívne rozhranie zabezpečuje rýchly prístup a dynamickú kontrolu času pečenia, teploty a iných funkcií.

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vstavaná parná rúra je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. Vďaka nej môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové.

Rýchle zohriata rúra vám ušetrí čas

Funkcia rýchleho zohriatia pomôže zabezpečiť, že rúra bude pripravená a zohrata práve v momente, kedy to potrebujete. V porovnaní s inými rúrami sa zohreje na požadovaný stupeň v krátkom čase.

Pyrolýza

Pomocou pyrolytického čistenia sa z vnútorného povrchu rúry odstraňujú nánosy mastnoty a zbytky jedál. Stačí si len zvoliť danú funkciu čistenia. Všetky zvyšky jedál a mastnota budú odstránené pomocou vysokej teploty. Nečistoty stačí na konci čistenia len zotrieť navlhčenou handričkou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3490 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux SteamBake EOD6P77WX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené