Elica BELT WH/F/80


Nástenný digestor, Maximálny výkon odsávania: 475 m3, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: sklo, Celková spotreba: 46 kWh, Počet rýchlostí: 4, Výška: 91,8 cm, Šírka: 80 cm, Hĺbka: 32,5 cm. Viac info


Cena 598,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nástenný digestor Elica BELT WH/F/80 v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Jeho prevádzka je možná s odťahom alebo s prevádzkou recirkuácie s použitím vhodného uhlíkového filtra. Jeho montáž je vhodná priamo na stenu nad varnú plochu. Ponúka 4 rýchlosti nastavenia s maximálnym výkonom odsávania 475 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Elica BELT WH/F/80 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 2,5 W. Disponuje tiež signalizáciou nasýtenosti filtrov. Hlučnosť dosahuje maximálne 61 dB. Šírka: 80 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Elica BELT WH/F/80 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 250-475 m³/hod. a 590 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 61 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Tento model vybavený "Back Aspiration" má výhodu, že má výstup vzduchu umiestnený na hornej aj zadnej strane odsávača. Klasický výstup sa poutíva v režime odťahu aj recirkulácie s vysunutým komínom. Inovatívny zadný odťah umožňuje aby digestor pracoval v režime odťahu pripojený v zadnej časti na odťahové potrubie vyvedeé cez stenu. Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v bielom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu a jedným intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 80 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140343 alebo Long Life filter CFC0162221. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 475 m3
Počet rýchlostí 4

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica BELT WH/F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami