Elica BOX IN PLUS IXGL A/60

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 647 m3, Počet motorov: 1,


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nenápadný zabudovateľný odsávač pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/60 z nerezovej ocele a bieleho skla sa hodí do každej tradičnej i modernej kuchyne, pretože ho takmer nie je vidieť! Vaši hostia si ho pri prezretí vašej kuchyne určite vôbec nevšimnú. Nevyniká však len diskrétnosťou výzoru, ale aj vysokým výkonom odsávania, ktorý sa pohybuje priemerne na hodnote od 256 do 647 m3 za hodinu. Spotreba elektrickej energie je však napriek tomu nízka – len približne 260 W. Príjemne pôsobiaci zabudovateľný odsávač pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/60 dodávame spoločne s hliníkovým tukovým filtrom, ktorý má dlhú životnosť.

Nenápadný vzhľad

Diskrétny vzhľad zabudovateľného odsávača pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/60 nadchne nejedného fanúšika minimalizmu. Po zabudovaní nad sporák si mnohokrát ani neuvedomíte, že je tam a naozaj dôkladne vykonáva svoju činnosť. Okrem toho, že šetrí priestor, zapadne skutočne do každej tradičnej i modernej kuchyne. Materiál, z ktorého je zhotovený – nerezová oceľ a biele sklo – prinášajú do domácnosti poriadnu dávku elegancie. Ktorá súčasná gazdinka by nechcela mať niečo podobné doma?

Nenápadný vzhľad - Elica BOX IN PLUS IXGL A/60

Hliníkový tukový filter

Výborný zabudovateľný odsávač pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/60 je tak jednoducho ovládateľný a jeho údržba je skutočne praktická. Je totiž vybavený originálnym hliníkovým tukovým filtrom, ktorý stačí po zanesení nečistotami dôkladne poumývať a môžete ho znova použiť. Už nie je potrebné, aby ste filter po zašpinení vyhodili a museli kúpiť úplne nový. Hliníkový tukový filter vám ponúka okrem jednoduchej manipulácii aj dlhú životnosť. Skončil sa neustály kolotoč nakupovania filtrov, ktoré vám aj tak dlho nevydržia. Odsávač pár nielenže šetrí váš čas, ale aj peniaze.

Nízka spotreba energie

Výborný výkon a nízka spotreba! To je heslo, ktoré razí energeticky šetrný zabudovateľný odsávač pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/60. Dôkazom je celková priemerná spotreba energie len 260 W. V dobe, kedy sa na šetrenie elektrickej energie kladie veľký dôraz, sa stane tento odsávač pár vašim skvelým pomocníkom. Úsporu elektrickej energie si všimnete hneď na vašich mesačných platbách za elektrinu. Zároveň môžete mať dobrý pocit, že šetríte aj životné prostredie okolo seba.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 68 dB
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 647 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica BOX IN PLUS IXGL A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené