Elica BOX IN PLUS IXGL A/90

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 90 cm, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Trieda energ.účinnosti: B, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 645 m3, Počet motorov: 1,


Cena 549,00 €

10,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Zabudovateľný odsávač pár Elica BOX IN PLUS IXGL A/90 si ľahko nainštalujete do vášho kuchynského zariadenia a splynie tak pekne s okolím. Spojením nehrdzavejúcej ocele a bieleho skla získate moderného pomocníka do vašej kuchyne, ktorý vás zaručene zbaví nepríjemných pár a zápachu stúpajúcich z hrncov, na ktoré si zároveň aj posvietite pomocou 2x 2,5W LED osvetlenia. Jeho sací výkon je 256 - 645 m³/hod. takže pokryje dostatočný priestor kuchyne, vďaka čomu sa zbavíte tepla a vysokej vlhkosti. Varenie tak bude príjemnejšie a celkové hygienické podmienky kuchyne lepšie, pretože sa obmedzí šírenie plesní a nečistôt. Šírka 90 cm.

 

 

Výkon digestora

Vstavaný digestor Elica BOX IN PLUS IXGL A/90 bude atraktívnym doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre zabudovanie do kuchynskej skrinky. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 70 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládania. Maximálny výkon odťahu dosahuje 645 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 68 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, v kombinácii s bielym sklom čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140343. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 68 dB
Trieda energ.účinnosti B
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 645 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Elica BOX IN PLUS IXGL A/90

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Katarína

7. 11. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon

mohli by ponúkať alternatívu s filtrami a bez....<br /> výkon super - takmer prievan v kuchyni...