Elica CHROME EDS IX/A/85

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
1 359,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Priestorový odsávač pár Elica CHROME EDS IX/A/85 je vhodný do každej väčšej kuchyne a šikovne sa postará o odstránenie nepríjemných výparov z varenia. Veľkou výhodou je jeho extrémne tichý chod, ktorý je pri nízkych rýchlostiach odsávania takmer nepostrehnuteľný. Šírka odsávaču pár Elica CHROME EDS IX/A/85 je 85 cm. Jeho dizajn je príjemný a moderný, je vyrobený z kvalitných materiálov a jeho povrchové prevedenie je z nerezovej ocele. K dispozícii je aj osvetlenie, ktoré tvorí viacfarebná LED dióda. Vďaka nej je varná doska príjemne osvetľovaná. Ovládanie odsávaču je vďaka technológií Magic Wand veľmi jednoduché a praktické.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Vynikajúci výkon a účinnosť

Priestorový digestor Elica CHROME EDS IX/A/85 je vynikajúcim pomocníkom a štýlovým dizajnovým doplnkom, ktorý je vhodný do každej veľkej kuchyne. S jeho pomocou si môžete užívať príjemné varenie bez zbytočných a nepríjemných výparov a zápachov z každodenného varenia. Vďaka technológii Elica Deep Silence má odsávač neuveriteľne tichý chod, ktorý je pri nízkych rýchlostiach nepostrehnuteľný. Odsávač je veľmi účinný a výkonný, jeho výkon pri odsávaní je až 603 m³/hod. Odsávač obsahuje vizuálny ukazovateľ znečistenia filtra, ktorý zachytáva mastnotu. Keď sa jeho kontrolka rozsvieti je potrebné umyť tukový filter alebo vymeniť uhlíkový filter.

Montáž s recirkuláciou

Digestor je vybavený tukovým filtrom Elica EDS3. Pre montáž s recirkuláciou je potrebné zakúpiť zvlášť uhlíkový filter Elica CFC0097952, ktorý účinne pohlcuje mastnotu a výpary. Má schopnosť regenerácie a jeho životnosť dosahuje 3 roky. Vyžaduje len jednoduchú údržbu: raz za 2 - 3 mesiace ho stačí umyť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo ho môžete umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch Celsia.

Moderný dizajn

Dizajn priestorového odsávaču pár pôsobí moderne a zaujímavo. Vďaka svojmu novému tvaru a moderným materiálom sa vynikajúco hodí do každej kuchyne a príjemne doplní jej celkový vzhľad. Jeho povrchové prevedenie je nádherne lesklé a je vyrobené z nerezovej ocele, ktorá pôsobí moderne a štýlovo. Priestorový odsávač pár má k dispozícii aj príjemné osvetlenie, ktoré je tvorené úžasnou viacfarebnou LED diódou. LED diódy príjemne osvetľujú varnú dosku a vy si môžete užívať pohodlie pri varení. Šírka priestorového odsávaču je 85 cm, hĺbka 43 cm a jeho minimálna výška je 82,3 cm.

Moderný dizajn - Elica CHROME EDS IX/A/85

Jednoduché ovládanie

Ovládanie odsávaču pár je veľmi jednoduché a praktické. Vďaka ovládaniu Magic Wand máte ovládanie úplne pod kontrolou a môžete si užívať maximálne pohodlie. Stačí sa dotknúť vrchnej časti odsávaču a jednoducho upravovať sací výkon alebo pomocou dolnej časti ovládať prvky osvetlenia. Jeho viacfarebná LED dióda indikuje rôzne funkcie odsávača. K dispozícii je aj príjemné a praktické diaľkové ovládanie Elica KIT 02183, pomocou ktorého môžete úplne pohodlne ovládať na diaľku všetky funkcie odsávaču. Priestorový odsávač pár  je vynikajúcou kombináciou úžasného výkonu, moderných a kvalitných materiálov a skvelých technológií.

Jednoduché ovládanie - Elica CHROME EDS IX/A/85

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 55 dB
iTrieda energ.účinnosti: B
Maximálny výkon odsávania: 603 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 603 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Vhodný uhl. filter: CFC0097952
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Dizajn

Priemer prípojky výfuku: 150 mm
Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 58 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 43 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 55 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: ocel

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 74 kWh

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore