Elica EM WH A/60/GR

  • Doprava zadarmo

Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 368 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: E, Materiál: kov, Drevo, Celková spotreba: 149 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 71 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info


Cena 359,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový odsávač pár Elica EM WH A/60/GR má šírku 60 cm so sacím výkonom 430 m³/h. Svojim dizajnom sa hodí do každej kuchyne a vďaka menším rozmerom ho môžete použiť aj v malých kuchyniach. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému halogénovému osvetleniu 2 x 20 W. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Maximálna hlučnosť dosahuje 60 dB.

 

 

 

Dizajn

Praktický komínový odsávač pár Elica EM WH A/60/GR, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne. 

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii tri stupne rýchlosti odsávania od 227 - 430 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Hlučnosť v rozsahu 45 - 60 dB vás veľmi nebude pri varení obťažovať. Odsávač je vybavený hliníkovo-kazetovým tukovým filtrom, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter Elica CFC0013072, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

Osvetlenie

Pri varení je potrebné aj svetlo. Svetlo z digestorov sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad. Výkonný odsávač pár  je vybavený kvalitným halogénovým osvetlením 2 x 20 W , ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 368 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica EM WH A/60/GR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami