Elica EM WH A/90/GR

  • Doprava zadarmo

Šírka: 90 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Maximálny výkon odsávania: 368 m3,


Cena 379,00 €

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový odsávač pár Elica EM WH A/90/GR v bielej farbe v kombinácií s nemoreným drevom má šírku 90 cm. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej kuchyne a vďaka jeho rozmerom ho môžete použiť aj v malých kuchyniach. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému LED osvetleniu. Ovládanie je dotykové prostredníctvom tlačidiel. Jeho výkon odťahu dosahuje 290 - 440 m³/h pri hlučnosti 48 - 65 dB. K dispozícii sú 3 stupne výkonu. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Možné použiť s odťahom alebo recirkuláciou.

 

 

Dizajn

Praktický komínový odsávač pár Elica EM WH A/90/GR, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne. 

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii tri stupne rýchlosti odsávania od 290 - 368 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Hlučnosť v rozsahu 48 - 65 dB vás veľmi nebude pri varení obťažovať. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter Elica CFC0013072, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

Osvetlenie

Pri varení je potrebné aj svetlo. Svetlo z digestorov sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad. Výkonný odsávač pár  je vybavený halogénovým osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 368 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica EM WH A/90/GR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené