Elica JASMINE PEARL F/50

Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 603 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Celková spotreba: 75 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 180 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Neodolateľný odsávač pár Elica JASMINE PEARL F/50 je určený k umiestneniu nad varný ostrov vo vašej kuchyni. Svojim jedinečným moderným dizajnom je skutočne veľmi zaujímavý. Nezostane vo vašej kuchyni bez povšimnutia.

 

 

Neodolateľný, štýlový a so známkami luxusu.

Áno, presne aký je priestorový digestor značky Elica JASMINE PEARL F/50, ktorý je určený k umiestneniu nad varný ostrov vo vašej kuchyni. Svojim jedinečným moderným dizajnom je skutočne veľmi zaujímavý. Nezostane vo vašej kuchyni bez povšimnutia. Nie len, že bude zaručene vašim obľúbeným spoločníkom pri varení a pečení, ale bude tiež celkom iste dokonalým vkusným doplnkom. Tento detailne prepracovanú kúsok nenájdete len tak v každej kuchyni, tým si môžete byť istý.

Neodolateľný, štýlový a so známkami luxusu - Elica JASMINE PEARL F/50

Nielen štýlové telo, ale aj vysoký výkon.

Tento elegantný nerezový doplnok s krásnym perleťovým telom podáva aj kvalitný výkon odsávania 600 m3 za hodinu. Maximálna hlučnosť tohto pomocníka je 65 dB, teda ho môžeme zaradiť medzi tiché odsávače. Obsahuje 1 motor, ktorý sa o odťah nežiadaných pachov hravo postará a vzduch bude čistý. Priemer odťahu je 120 mm. Výkon podľa IEC je 250 – 600 m3 za hodinu. Tlak v Pa je 450. Celková spotreba odsávača je 375 W. V balení digestoru nájdete tiež tukový filter GFA, ktorý sa ľahko udržuje v čistote.

Rozmery, ktorý sa vmestia nad každý ostrov.

Tento digestor je široký aj hlboký obyčajných 500 mm a tak nad varným ostrovom určite nezaberie veľa miesta. Vynikne tak jeho zaujímavý dizajn. Vďaka osvetleniu, ktoré obsahuje bude skvelo suplovať svietidlo v kuchyni a posvieti presne podľa potreby na prípravu pokrmu.

Bezpečnostné pokyny pre správnu inštaláciu.

Aby bol odsávač správne nainštalovaný a plnil svoju funkciu, je nutné dodržať bezpečnostné vzdialenosti. Digestor je nutné zavesiť v minimálnej vzdialenosti od varnej dosky 650 mm. Tento doporučený rozmer platí v prípade, že máte elektrickú varnú dosku, alebo plynovú.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti B
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica JASMINE PEARL F/50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami