Elica KREA GFA WH F/60

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 60 dB, Trieda energ.účinnosti: E, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 220 m3, Počet motorov: 1


Cena 94,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,90 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podskrinkový digestor Elica KREA GFA WH F/60 v bielom prevedení je vybavený jedným motorom, ktorý zaručene odsaje nepríjemný pach z vašej kuchyne. Rýchlosť odsávania dosahuje 220 m³/h. Hlučnosť dosahuje 60 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky. Ovládanie je mechanické, ponúka 3 rýchlosti. Digestor je možné použiť pre odťah aj pre recirkuláciu. K dispozícii je 1 karbónový tukový filter. Šírka 60 cm.

 

 

Podskrinkový odsávač pár

Praktický podskrinkový digestor Elica KREA GFA WH F/60 je vyhotovený v bielom prevedení a má šírku 60 cm. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej modernej kuchyne. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo pre odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra, sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlikový filter nie je súčasťou balenia. 

Nastavenie odsávača pár

Digestor sa vyznačuje tromi rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 220 m³/h. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Hlučnosť v rozsahu do 60 decibelov. Aby ste mali dostatočný prehľad o tom, čo sa deje na varnej doske pri varení, je spotrebič vybavený praktickým osvetlením.

Pre recirkuláciu je potrebné dokúpiť uhlíkový filter Elica F00431

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 60 dB
Trieda energ.účinnosti E
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 220 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica KREA GFA WH F/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené