Elica MINI OM BL/F/55

Nástenný digestor, Maximálny výkon odsávania: 600 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: Sklo, Celková spotreba: 45 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 51 cm, Šírka: 55 cm, Hĺbka: 33,2 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Elica MINI OM BL/F/55 je šikovný spotrebič, ktorý napriek svojej veľkosti odsaje všetky prebytočné výpary z kuchyne. Veľmi moderný a luxusný odsávač pár je dizajnovým pvkom. Čierna farba v kombinácii so sklom pôsobí jednoducho a zároveň zaujímavo. Digestor ponúka možnosť recirkulácie aj odťahu do komína. Recirkulácia zabezpečí, že odsaté pary sa prečistia filtrovaním v tukových uhlíkových filtroch a naspäť do miestnosti sa dostane čistý vzduch. Odťah do komína zas prevedie výpary preč do exteriéru. Dokonalé osvetlenie zaisťujú dve LED svetlá. Tie presvetlia miestnosť pod digestorom. K dispozícii sú 3 úrovne výkonu s maximálnym výkonom 600 m³/hod.

 

 

Luxus a výkon

Ak zháňate dostatočne výkonný odsávač pár, ale zároveň nehodláte prijať kompromis v dizajnovej stránke spotrebiča, je pre vás nástenný odsávač pár Elica Mini OM BL/F/55 tou správnou voľbou. Spoločnosť Elica si zakladá na kvalitných materiáloch, elegantnom dizajne spolu so skvelým výkonom. To všetko vám môže ponúknuť aj tento model nástenného odsávače pár tejto renomovanej značky. Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 40 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 63 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Head Saver

Luxusný nástenný odsávač pár je výsledkom štúdie ergonómie a použiteľnosti výrobku. Menšie rozmery umožňujú väčšiu voľnosť pohybu pri príprave vášho obľúbeného jedla bez toho, aby ste sa museli báť, že sa náhodne udriete do hlavy o odsávač. To sa vďaka premyslenému dizajnu a rozmerom nestane.

Soft Light Control

Ovládanie digestora je intuitívne a praktické. Podľa podsvietenia, ktoré sa šíri od Soft Light Control, môžete odhadnúť na prvý pohľad prevádzkovú rýchlosť odsávača.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 55 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 2,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140423 Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 600 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica MINI OM BL/F/55

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami