Elica MINI OM BL/F/55

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
699,00 €

Pôvodná cena 829,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Elica MINI OM BL/F/55 je šikovný spotrebič, ktorý napriek svojej veľkosti odsaje všetky prebytočné výpary z kuchyne. Veľmi moderný a luxusný odsávač pár je dizajnovým pvkom. Čierna farba v kombinácii so sklom pôsobí jednoducho a zároveň zaujímavo. Digestor ponúka možnosť recirkulácie aj odťahu do komína. Recirkulácia zabezpečí, že odsaté pary sa prečistia filtrovaním v tukových uhlíkových filtroch a naspäť do miestnosti sa dostane čistý vzduch. Odťah do komína zas prevedie výpary preč do exteriéru. Dokonalé osvetlenie zaisťujú dve LED svetlá. Tie presvetlia miestnosť pod digestorom. K dispozícii sú 3 úrovne výkonu s maximálnym výkonom 600 m³/hod.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 16 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Luxus a výkon

Ak zháňate dostatočne výkonný odsávač pár, ale zároveň nehodláte prijať kompromis v dizajnovej stránke spotrebiča, je pre vás nástenný odsávač pár Elica Mini OM BL/F/55 tou správnou voľbou. Spoločnosť Elica si zakladá na kvalitných materiáloch, elegantnom dizajne spolu so skvelým výkonom. To všetko vám môže ponúknuť aj tento model nástenného odsávače pár tejto renomovanej značky. Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 40 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 63 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Head Saver

Luxusný nástenný odsávač pár je výsledkom štúdie ergonómie a použiteľnosti výrobku. Menšie rozmery umožňujú väčšiu voľnosť pohybu pri príprave vášho obľúbeného jedla bez toho, aby ste sa museli báť, že sa náhodne udriete do hlavy o odsávač. To sa vďaka premyslenému dizajnu a rozmerom nestane.

Soft Light Control

Ovládanie digestora je intuitívne a praktické. Podľa podsvietenia, ktoré sa šíri od Soft Light Control, môžete odhadnúť na prvý pohľad prevádzkovú rýchlosť odsávača.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 55 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 2,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140423 Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Pripojené súbory

Elica MINI OM BL/F/55, čierny komínový digestor návod [*.pdf, 10.66 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Maximálna hlučnosť: 63 dB
Maximálny výkon odsávania: 600 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 600 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 40 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 23,5 cm
Výška komína (max.): 89 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0140423
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 55 cm
Výška: 51 cm
Hĺbka: 33,2 cm
Hmotnosť: 25,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 63 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 45 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore