Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
1 209,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 24,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 je šikovný spotrebič, ktorý napriek svojej veľkosti odsaje všetky prebytočné výpary z kuchyne. Veľmi moderný a luxusný odsávač pár je dizajnovým pvkom. Čierna farba v kombinácii so sklom pôsobí jednoducho a zároveň zaujímavo. Digestor Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 ponúka možnosť recirkulácie aj odťahu do komína. Recirkulácia zabezpečí, že odsaté pary sa prečistia filtrovaním v tukových uhlíkových filtroch a naspäť do miestnosti sa dostane čistý vzduch. Odťah do komína zas prevedie výpary preč do exteriéru. Dokonalé osvetlenie zaisťujú 4 LED svetlá. Tie presvetlia miestnosť pod digestorom. K dispozícii sú 3 úrovne výkonu s maximálnym výkonom 690 m³/hod.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Kvalitný a vysoký výkon s 3 stupňami rýchlosti odsávania

Ak i vám prekáža množstvo pary, ktorá sa tvorí pri varení, je potrebné si zaobstarať kvalitný digestor, ktorý vás prebytočnej pary zbaví. Výkonný odsávač pár Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 disponuje 3 výkonnými rýchlostnými stupňami odsávania, ktoré si poradia so všetkými pachmi a parou z varenia. Tento jedinečný odsávač pár okrem toho ponúka na výber až 2 možnosti odsávania prebytočných pár z varenia. Môžete si vybrať nielen odsávanie priamo do komína, ale i možnosť recirkulácie. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 30 cm nad elektrickou varnou doskou a 35 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 690 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 59 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 80 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 4 x 3 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140088. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Dotykový ovládací panel

Radíte sa medzi milovníkom dotykového ovládania spotrebičov? Potom je pre vás skvelý odsávač pár ten pravý. Disponuje jednoduchým dotykovým ovládacím panelom, s ktorým pohodlne a rýchlo navolíte požadované funkcie a nastavenia. Či už chcete digestor zapnúť, nastaviť osvetlenie, stupeň odsávania alebo ho vypnúť, vždy stačí len jediný dotyk. Ovládanie tohto pomocníka si obľúbi každý.

Pripojené súbory

Elica OM TOUCH SCREEN návod [*.pdf, 2.29 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 80 cm
Maximálna hlučnosť: 59 dB
Maximálny výkon odsávania: 690 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 690 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 30 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 35 cm
Výška komína (min.): 27 cm
Výška komína (max.): 89 cm
Vhodný uhl. filter: Elica CFC0140088
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 80 cm
Výška: 70 cm
Hĺbka: 44,6 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 59 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: C
Celková spotreba: 116 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore