Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80

Šírka: 80 cm, Maximálna hlučnosť: 59 dB, Maximálny výkon odsávania: 690 m3, Počet rýchlostí: 3. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 je šikovný spotrebič, ktorý napriek svojej veľkosti odsaje všetky prebytočné výpary z kuchyne. Veľmi moderný a luxusný odsávač pár je dizajnovým pvkom. Čierna farba v kombinácii so sklom pôsobí jednoducho a zároveň zaujímavo. Digestor Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 ponúka možnosť recirkulácie aj odťahu do komína. Recirkulácia zabezpečí, že odsaté pary sa prečistia filtrovaním v tukových uhlíkových filtroch a naspäť do miestnosti sa dostane čistý vzduch. Odťah do komína zas prevedie výpary preč do exteriéru. Dokonalé osvetlenie zaisťujú 4 LED svetlá. Tie presvetlia miestnosť pod digestorom. K dispozícii sú 3 úrovne výkonu s maximálnym výkonom 690 m³/hod.

 

 

Kvalitný a vysoký výkon s 3 stupňami rýchlosti odsávania

Ak i vám prekáža množstvo pary, ktorá sa tvorí pri varení, je potrebné si zaobstarať kvalitný digestor, ktorý vás prebytočnej pary zbaví. Výkonný odsávač pár Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80 disponuje 3 výkonnými rýchlostnými stupňami odsávania, ktoré si poradia so všetkými pachmi a parou z varenia. Tento jedinečný odsávač pár okrem toho ponúka na výber až 2 možnosti odsávania prebytočných pár z varenia. Môžete si vybrať nielen odsávanie priamo do komína, ale i možnosť recirkulácie. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 30 cm nad elektrickou varnou doskou a 35 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 690 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 59 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 80 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 4 x 3 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140088. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Dotykový ovládací panel

Radíte sa medzi milovníkom dotykového ovládania spotrebičov? Potom je pre vás skvelý odsávač pár ten pravý. Disponuje jednoduchým dotykovým ovládacím panelom, s ktorým pohodlne a rýchlo navolíte požadované funkcie a nastavenia. Či už chcete digestor zapnúť, nastaviť osvetlenie, stupeň odsávania alebo ho vypnúť, vždy stačí len jediný dotyk. Ovládanie tohto pomocníka si obľúbi každý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Maximálna hlučnosť 59 dB
Maximálny výkon odsávania 690 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica OM TOUCH SCREEN BL/F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami