Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 650 m3, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Počet rýchlostí: 3, Výška: 156 cm, Šírka: 80 cm, Hĺbka: 80 cm. Viac info


Cena 2 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 51,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 259,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Moderný priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 je tu teraz pre každú modernú domácnosť. Inovatívny dizajn, ktorý spôsobí, že vaša kuchyňa bude vyzerať elegantne a prestížne zároveň. So svojimi veľkými rozmermi sa hodí predovšetkým do priestranných kuchýň. Hlučnosťou 42 až 61dB, možnosťou diaľkového ovládania, použitím uhlíkového filtra a priemernou spotrebou energie 346 W patrí medzi jednotky medzi používateľmi. Jedinečný priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 okrem výkonu ponúka aj vonkajšie priestorové osvetlenie, ktoré evokuje závesnú lampu – elegancia predovšetkým!

Hlučnosť 42 až 61 dB

Zaujímavý priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 vykonáva svoju úlohu veľmi ticho. Veď hlučnosť s hodnotou 42- 61 dB je, na porovnanie, ako šum padajúceho lístia či zvuk ľudskej reči. Vo vašej kuchyni nebude pôsobiť rušivo a vy sa môžete sústrediť aj na ďalšie činnosti.

Elegantný vzhľad

Priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 ponúka okrem svojho vysokého výkonu aj primeranú eleganciu a gráciu. Vďaka vzhľadu a vonkajšiemu priestorovému osvetleniu, evokuje závesnú lampu. Návšteva vôbec nemusí tušiť, že to, na čo sa pozerá, je odsávač pár! Výborne zapadne do jednoduchej tradičnej kuchyne, ale aj do moderne poňatej miestnosti. Ladnosť mu pridáva aj matne čierna farba, v ktorej je spotrebič vyhotovený.

Spotreba energie

Jednoducho ovládateľný priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 šetrí aj vašu peňaženku. S priemernou spotrebou energie 346 W je zaručený vysoký výkon. A práve vysoký výkon zabezpečí, že odsávač pár bude pracovať dôkladne a vy si kuchyňu bez neho už nebudete vedieť predstaviť. Každá dnešná rodina Túži práve potom – vysoký výkon za málo peňazí. Tento odsávač pár je na to ako stvorený!

Dlhá životnosť filtra

Vynikajúci priestorový odsávač pár Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80 budete používať vo vašej domácnosti celé roky. Jeho dlhú životnosť zabezpečuje kvalitný uhlíkový filter, ktorý tento odsávač pár využíva. Zabudnite na únavnú výmenu filtrov a ďalšie vyhodené peniaze nazvyš. S týmto spotrebičom sa podobné trápenie pre vás skončilo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica SEASHELL BL MAT OPACO F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami