Elica SINFONIA BL/F/80

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
999,00 €

Pôvodná cena 1 249,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Elica SINFONIA BL/F/80 sa šikovne postará o vytvorenie príjemného prostredia vo vašej kuchyni počas každodenného varenia. Vďaka jeho 3 rýchlostným stupňom sú odsávané výpary a zápachy vznikajúce pri varení dokonale. Maximálny výkon odsávania dosahuje 755 m³/hod. Je vhodný najmä do väčších kuchynských priestorov. Odsávač pár Elica SINFONIA BL/F/80 má príjemné povrchové prevedenie, ktoré tvorí sklo v čiernom prevedení. Jeho šírka je 80 cm a k dispozícii je aj prispôsobené osvetlenie pomocou dvoch halogénových žiaroviek, ktoré príjemne osvetľujú varnú dosku. Odsávač je vhodný na inštaláciu na stenu a vynikajúco zapadne do každej kuchyne. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou vzduchu. Priemer odsávacieho potrubia je 150 mm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 20 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Vysoký výkon a 3 stupne rýchlosti odsávania

Zbavte sa raz a navždy pary a zápachu, ktorý sa tvorí pri varení v kuchyni. Odsávač pár Elica SINFONIA BL/F/80 disponuje 3 rýchlostnými stupňami odsávania, ktoré si poradia so všetkými pachmi a parou z varenia. Vďaka vysokému výkonu, ktorý dosahuje až 755m³/hodinu, budete s výsledkami zaručene spokojní. Zabezpečuje ho kvalitný motor s horným odťahom. Tento jedinečný odsávač pár okrem toho ponúka na výber až z 2 možností, ako sa odsávanie prebytočných pár z varenia môže realizovať. Môžete si vybrať odsávanie priamo do komína alebo prostredníctvom recirkulácie. To znamená, že vzduch sa po dôkladnom prefiltrovaní v tukovom kovovom filtri znova vráti do miestnosti. So štýlovým odsávačom pár  bude varenie oveľa jednoduchšie a príjemnejšie. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 30 cm nad elektrickou varnou doskou a 35 cm nad plynovou varnou doskou.

Vysoký výkon a 3 stupne rýchlosti odsávania - Elica SINFONIA BL/F/80

Silné osvetlenie

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek za optimálnych podmienok. Výkonný odsávač pár Elica SINFONIA BL/F/80 disponuje kvalitným neónovým svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie večere. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie.

Jednoduché dotykové ovládanie

Už sa nemusíte obávať zložitého ovládania svojho spotrebiča. odsávač pár Elica SINFONIA BL/F/80 má jednoduché dotykové ovládanie s ktorým pohodlne a rýchlo navolíte požadované funkcie. Či už ho chcete zapnúť, nastaviť osvetlenie, odsávanie alebo ho vypnúť. Stačí len jeden dotyk prsta a všetko funguje tak ako má. Ovládanie tohto odsávača zvládne skutočne každý.

Jednoduché dotykové ovládanie - Elica SINFONIA BL/F/80

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140088. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Pripojené súbory

Elica SINFONIA návod [*.pdf, 15.42 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 80 cm
Maximálna hlučnosť: 70 dB
Maximálny výkon odsávania: 755 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 755 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 70 cm
Výška komína (min.): 26 cm
Výška komína (max.): 89 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0140088
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 80 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 47,5 cm
Hmotnosť: 45,1 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 70 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 70 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore