Elica STRIPE LUX BL A/60

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Maximálny výkon odsávania: 603 m3,


Cena 399,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 459,00 € Zobraziť nápoveď

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nástenný digestor Elica STRIPE LUX BL A/60 je vynikajúcou možnosťou pre odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa tvoria v kuchyni počas varenia. Odsávanie je zabezpečené zo spodnej a prednej strany, vďaka čomu je účinnejšie a rýchlejšie. K dispozícii sú štyri rýchlostné stupne odsávania, ktoré sa ovládajú pomocou dotykových tlačidiel. Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX BL A/60 má zaujímavý dizajn v čiernom povrchovom prevedení a vďaka svojmu vertikálnemu uloženiu vám nebude prekážať v pohybe. Prispôsobené je aj praktické LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetlí varnú plochu a je tvorené dvoma 20 W žiarovkami. Súčasťou základnej výbavy je aj nerezový komín.

 

 

Kuchyňa bez zápachov z varenia

Pri príprave obľúbených jedál a najmä pri vyprážaní a príprave jedál na oleji, je celá kuchyňa zahalená nepríjemným pachom, ktorý sa v nej drží aj po skončení varenia. Ak si chcete vaše hotové jedlo vychutnať v príjemnom prostredí bez zápachov ideálnou možnosťou je pri jeho príprave využiť digestor, ktorý sa postará o odstránenie a elimináciu výparov i zápachov počas varenia. Vaša kuchyňa tak bude svieža a príjemná a vy si môžete vychutnať vaše jedlo bez nepríjemností.

Účinné odsávanie

Nástenný digestor Elica STRIPE LUX BL A/60 je veľmi účinným pomocníkom do každej modernej kuchyne. Je to vertikálny typ digestoru, ktorý sa šikovne postará o odstránenie nepríjemných zápachov a výparov, ktoré sa vytvárajú počas varenia. Prispôsobené sú dva zdroje odsávania a to odvádzanie zo spodnej časti a pomocou predného otvoru. Vďaka tejto dvojitej kombinácii je odsávanie rýchlejšie a účinnejšie a zlepšuje sa tak sací výkon.

Rýchlostné stupne

Prispôsobené sú štyri rýchlostné stupne odsávania výparov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby pri varení. Sací výkon nástenného digestora Elica STRIPE LUX BL A/60 je 304 až 603 m3 za hodinu. Prevádzka odsávaču je veľmi tichá, 50 – 65 dB(A). Odsávač pracuje na princípe odťahu do komína s veľkosťou potrubia 150 mm alebo na princípe recirkulácie (uhlíkový filter nie je súčasťou, potrebné doobjednať CFC0038668). Pri štvrtom rýchlostnom stupni Turbo dosahuje výkon až 757 m3 za hodinu s hlučnosťou 69 dB, ale s časovým obmedzením, po ktorom sa automaticky prepne do nižšieho stupňa výkonu.

Dizajn bez obmedzení

Nástenný digestor Elica STRIPE LUX BL A/60 je nielen výkonný ale aj dizajnovo príjemný odsávač. Jeho povrchové prevedenie v čiernej a vertikálne uloženie z neho robí príjemného spoločníka do každej kuchyni, ktorý vám umožní neobmedzenú slobodu pohybu. Jeho šírka je 60 cm. Poteší vás aj jednoduché ovládanie, ktoré sa realizuje pomocou dotykových tlačidiel ako aj praktické LED osvetlenie, tvorené dvoma 20 W žiarovkami, ktoré príjemne osvetlí varnú plochu. Súčasťou základnej výbavy je aj nerezový komín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica STRIPE LUX BL A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené