Elica SWEET IVORY/A/85


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 465 m3, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: plast, Celková spotreba: 48 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 64,8 cm, Šírka: 85 cm, Hĺbka: 47 cm. Viac info


Cena 719,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Elica SWEET IVORY/A/85 vás okamžite zaujme svojim moderným dizajnom a materiálovým prevedením. Vďaka plastovému prevedeniu z technopolyméru je jeho tvar oblý. Ponúka dizajn vo farbe slonovej kosti. Okrem dotykového ovládania disponuje elegantným Led osvetlením s výkonom 12 W. Moderný komínový odsávač Elica SWEET IVORY/A/85 má šírku 85 cm a hĺbku iba 47 cm. Vďaka malej hĺbke poskytuje dostatočnú voľnosť pohybu pri varnej doske, bez udierania hlavy. Výkon odsávača je 230-465 (580) m³/h. podľa vami zvolenej intenzity odsávania.

 

 

Moderný dizajn

Štýlový komínový digestor Elica SWEET IVORY F/85 patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne z technopolyméru, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený dotykovým ovládaním. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 60 cm nad elektrickou varnou doskou a 75 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v slonovinovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu + 1 intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 85 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 1 x 7 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom. Je flexibilnejší a vždy si budete môcť nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon tohto modelu komínového odsávača pár je 465 m³/h. pri intenzívnom stupni až 580 m³/h. Pre recirkuláciu je potrebný uhlíkový filter, ktorý nie je súčasťou balenia.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140426. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 85 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 465 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica SWEET IVORY/A/85

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami