Elica TUBE PRO ISL WHI

Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 68 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Maximálny výkon odsávania: 603 m3,


Cena 699,00 €

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Elica TUBE PRO ISL WHI bude vo vašej kuchyni vyzerať veľmi luxusne. Oceníte na ňom jeho jednoduchú obsluhu, k dispozícii je tlačidlové ovládanie, pomocou ktorého navolíte jeden z troch stupňov odsávania. Môžete si zvoliť použitie s odťahom do komína alebo režim recirkulácie. Recirkulácia vzduchu je možná, len keď je vložený uhlíkový filter (voliteľné príslušenstvo). Dve 20 W halogénové svetlá sa postarajú o jasné osvetlenie varného miesta. Digestor funguje s hliníkovým tukovým filtrom, ktorý môžete jednoducho umyť v umývačke riadu. Výkon odsávača je 603 m³/hod.

 

 

Elegantný dizajn

Luxusný digestor Elica TUBE PRO ISL WHI bude nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom vašej kuchyne. Tento skvostný kúsok vašu kuchyňu rázom zmení k nepoznaniu. Je veľmi elegantný a štýlový, určený na zavesenie nad varnú dosku.

Halogénové osvetlenie

Modernou a úspornou vlastnosťou digestora je halogénové osvetlenie. To sa postará o príjemné osvetlenie varného miesta, takže pri varení budete mať o všetkom dokonalý prehľad.

Dve možnosti prevádzky

Digestor je možné zapojiť na odťah do komína alebo recirkuláciu. Ako vám bude vyhovovať, je to len na vašom rozhodnutí a podľa toho, ako máte pripravenú kuchyňu. Vhodný uhlíkový filter pre recirkuláciu je Elica F00431 (nie je súčasťou balenia). Tento funkčný doplnok je skutočne kvalitný a podáva vysoký výkon. Nežiadúce pachy z varenia vás už nebudú viac obťažovať. 

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Odsávač obsahuje skutočne jednoduché ovládanie. Prebieha pomocou gombíkov, ktoré sú vhodne umiestnené na prednej strane spotrebiča. Pomocou nich navolíte jeden z troch stupňov odsávania.

Technické parametre.

Maximálny výkon odsávača je 603 m³/hod. Priemer odťahového hrdla je 150 mm. Hlučnosť je 46 - 68 db. Je vysoký 85 až 115cm, široký 43 cm a hlboký 43 cm. S takto luxusným dizajnom sa bude nad varným ostrovom úžasne vynímať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 68 dB
Trieda energ.účinnosti D
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica TUBE PRO ISL WHI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené