Elica TUBE PRO ISLAND BL A/43

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Maximálna hlučnosť: 68 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Maximálny výkon odsávania: 603 m3 Viac info


Cena 649,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 699,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čierne prevedenie priestorového digestora Elica TUBE PRO ISLAND BL A/43 bude vo vašej kuchyni vyzerať veľmi luxusne. Oceníte na ňom jeho jednoduchú obsluhu, k dispozícii je totiž tlačidlové ovládanie, pomocou ktorého navolíte jeden z troch stupňov odsávania. Môžete si zvoliť použitie s odťahom do komína alebo režim recirkulácie. Dve 20W halogénové svetlá sa postarajú o príjemné osvetlenie varného miesta a navyše je toto svetlo aj veľmi úsporné. Digestor funguje s hliníkovým tukovým filtrom, ktorý môžete jednoducho umyť v umývačke riadu. Výkon odsávača je 603 m³/hod..

 

 

Elegantný dizajn

Luxusný digestor Elica TUBE PRO ISLAND BL/A/43 bude nielen praktickým ale aj dizajnovým doplnkom vašej kuchyne. Tento skvostný kúsok vašu kuchyňu rázom zmení k nepoznaniu. Je veľmi elegantný a štýlový, určený na zavesenie nad varnú dosku. S touto výbavou sa budete skutočne cítiť ako profík a varenie a pečenie vám pôjde len tak od ruky. Nechajte sa presvedčiť týmto skvelým modelom.

Halogénové osvetlenie

Modernou a úspornou vlastnosťou digestora je halogénové osvetlenie. To sa postará o príjemné osvetlenie varného miesta ale tento druh svetla je aj úsporný a teda šetrí vaše peniaze. Takže pri varení budete mať o všetkom dokonalý prehľad.

Dve možnosti prevádzky

Digestor je možné zapojiť na odťah alebo recirkuláciu. Ako vám bude vyhovovať, je to len na vašom rozhodnutí a toho, ako máte pripravenú kuchyňu. Tento funkčný doplnok je skutočne kvalitný a podáva vysoký výkon. Nežiadané pachy z varenia vás už nebudú viac obťažovať.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Odsávač obsahuje skutočne jednoduché ovládanie. Prebieha pomocou troch jednoduchých gombíkov, ktoré sú vhodne umiestnené na prednej strane spotrebiča. Pomocou nich navolíte jeden z troch stupňov odsávania.

Technické parametre.

Maximálny výkon odsávača je 603 m³/hod. Priemer odťahového hrdla je 150 mm. V balení je aj Alu tukový filter, ktorý je kovový a je umývateľný v umývačke riadu. Údržba je teda tiež veľmi jednoduchá. Výkon digestora podľa IEC je 290 - 603  m³/hod. Hlučnosť je 46-68 db(A). Tlak v Pa je 450. Spotreba tohto výkonného pomocníka je 290 W.

Rozmery digestora

Čierny šikovný doplnok je vysoký 85-115cm, široký 43 cm a hlboký 43 cm. S takto ideálnymi rozmermi a luxusným dizajnom sa bude nad varným ostrovom úžasne vynímať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 68 dB
Trieda energ.účinnosti D
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica TUBE PRO ISLAND BL A/43

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené