EMOS LED FLM A60 DIMM W 8,5W E27 stmievateľná


Žiarovka, Celkový výkon: 8,5 W, Napájanie: 230 V, Druh pätice: E27, Farba svetla: teplá biela, Svetelný tok: 1060 lm, Stmievateľné, Trieda energ. účinnosti: D. Viac info


Cena 4,49 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,09 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Úsporná LED žiarovka EMOS filament A60 s možnosťou regulácie jasu disponuje päticou E27 a pri spotrebe 8,5 W poskytne svetelný tok 1060 lm, čo zodpovedá výkonu klasickej žiarovky s výkonom cca 75 W. Žiarovka svieti teplým bielym svetlom s teplotou 2700 K. LED žiarovky sú ekologickou náhradou klasických žiaroviek a sú využívané ako prevádzkovo lacné, bezpečné a takmer bezporuchové. Nachádzajú uplatnenie v miestach, vyžadujúcich časté zapínanie a vypínanie svetla (chodby, schodiská, hygienické zariadenia). LED žiarovky EMOS vynikajú tiež veľmi dlhou životnosťou (25000 hodín), vysokou odolnosťou voči vibráciám a výkyvom teplôt. Výrobca poskytuje záručnú dobu až 3 roky.

Výhodou LED žiarovky Emos je možnosť stmievania, ktorá umožňuje užívateľom prispôsobiť intenzitu svetla podľa ich potrieb a vytvárať tak požadovanú atmosféru v miestnosti. Navyše, stmievateľné LED žiarovky sú energeticky účinné a môžu výrazne znížiť náklady na elektrickú energiu.

Na stmievanie LED žiarovky Emos je potrebné mať kompatibilný stmievač, ktorý je navrhnutý pre použitie s LED žiarovkami. Pri výbere stmievača je dôležité overiť, či je kompatibilný s vašou LED žiarovkou, pretože staršie stmievače navrhnuté pre halogénové alebo žiarovkové svetlá nemusia byť vhodné pre LED žiarovky s nižším príkonom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Druh pätice E27
Farba svetla teplá biela
Stmievateľné Áno
Svetelný tok 1060 lumen
Typ žiarovky LED
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EMOS LED FLM A60 DIMM W 8,5W E27 stmievateľná

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami