EMOS P3535 LED čelovka nabíjacia

Cena:
14,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

POPIS PRODUKTU

Výkonné čelové svietidlo CREE LED P3535 je multifunkčný a spoľahlivý zdroj svetla, nech už sa nachádzate kdekoľvek. Využijete ho napríklad pri večernom behu, na turistike, v pivnici alebo dielni. Svietidlo ponúka 3 režimy svietenia: 50%, 100% a rozptýlené svetlo. Svietidlo využíva CREE LED čip, ktorý vás poteší ostrým svetelným kužeľom. Rozptýlené svetlo zo štyroch SMD diód oceníte pri preskúmavaní okolia. Pri maximálnom výkone dosahuje svietivosť až 110 lm. O napájanie sa postará integrovaná Li-Pol batéria s kapacitou 850 mAh. Energiu jej dodáte pohodlne pomocou micro USB káblu - z notebooku, USB nabíjačky alebo powerbanky. V úspornom režime dosiahnete dobu svietenia až 7 hodín.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Multifunkčná nabíjacia čelovka

Nabíjacia čelovka EMOS P3535 ponúkne skvelú viditeľnosť za každej situácie. Čip CREE LED ktorý vyniká vysokou svietivosťou, extrémnym dosvitom a príjemným rozptylom svetla poskytne ostrý svetelný kužeľ nastaviteľný v dvoch režimoch: 50% (35 lm) a 100% (95 lm) výkon. SMD LED so svetelnosťou 110 lm sa postarajú o rozptýlené svetlo v situáciach, kedy budete potrebovať zmapovať okolie. Zadný úchyt je možné jednoducho vymeniť, čim čelovku premeníte na výkonné svietidlo do ruky, do vrecka, na batoh či do stanu.

USB nabíjanie

Koniec jednorázových tužkových batérií. Čelovka EMOS P3535 disponuje vstavanou Li-Pol batériou s kapacitou 850 mAh, ktorú môžete kedykoľvek dobiť pomocou USB nabíjačky, autonabíjačky alebo powerbanky. Na plné nabitie dosiahnete dobu svietenia až 7 hodín. Ochrana proti podbitiu a prebitiu predĺži životnosť batérie.

3 spôsoby využitia

Balenie obsahuje 3 vymeniteľné zadné diely. Štýlový pásik s reflexnými vlastnosťami vám umožní upevniť si čelovku na hlavu. Pásik je možné jednoducho nastaviť na obvod svojej hlavy, predná časť sa dá vyklopiť v uhle 0-90°. Praktický zadný diel s klipom vám umožní pripevniť svietidlo na vrecko nohavíc, alebo na popruh batohu. Čelovku môžete využiť aj samostatne - pomocou stojančeku, ktorý môžete využiť aj ako pútko (zavesenie v stane, na vetvičku stromu,..). 

Vlastnosti CREE LED P3535

 • dosvit: 100 % – 55 m, 50 % – 35 m, SMD (rozptýlené) – 15 m
 • režimy: 100 %, 50 %, rozptýlené svetlo
 • doba svietenia: 3 – 7 h
 • uhol vyžarovania: 10° / 110°
 • svetelný tok: 100 % – 95 lm, 50 % – 35 lm, SMD (rozptýlené) – 110 lm
 • typ napájacieho konektoru: microUSB
 • LED indikácia nabíjania
 • špeciálne funkcie: rýchle vypnutie, ochrana batérie
 • vybavenie: stojanček, klip
 • príslušenstvo: napájací kábel
 • materiál: ABS plast
 • rozmery: 46 × 50 × 30 mm
 • typ batérie: Li-Pol 850 mAh (3,7 V)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet LED: 1
Dosvit: 55 m
Svetelný výkon: 110 lumen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Emos

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, zelená
Šírka: 4,5 cm
Hmotnosť: 64 g
Výška: 4,5 cm
Hĺbka: 5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: LED nabíjacia čelovka

Ďalšie parametre

Počet LED: 1
Dosvit: 55 m
Svetelný výkon: 110 lumen

Energetické údaje

Zdroj: Li-pol

Ostatné

Kód produktu: P3535

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore