Emos Z7609W LUCAS biela

Zobraziť

    Odporúčame

Max.výkon svetelného zdroja: 25 W, Spôsob upevnenia: stojan, Napätie: 220 - 240 V,


Cena 24,99 €

0,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


2,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Stolná lampička Emos Z7609W LUCAS v bielom farebnom prevedení oživí váš pracovný stôl, alebo aj nočný stolík. Poctivé kovové telo je zárukou dlhej životnosti. Lampa disponuje výškovo nastaviteľným ramenom, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie smeru svetla. Do lampy je možné použiť akúkoľvek LED žiarovku s päticou E27, a maximálnym výkonom 25 W. Prívodný kábel má dĺžku 150 cm a disponuje vypínačom.

Jednoduchý a praktický dizajn

Stolná lampa Emos Z7609W LUCAS rozžiari váš stôl či nočný stolík a stane sa ozdobou vášho interiéru. Kovové telo lampičky v elegantnej bielej farbe ponúka vysokú kvalitu, výnimočný vzhľad a dlhú životnosť. Vďaka svojej jednoduchej a odolnej štruktúre bude dlhodobo spoľahlivým pomocníkom vo vašej domácnosti.

Jednoduché nastavenie

Nastaviteľné rameno lampy umožní ľahké a rýchle nastavenie smeru svetla, vďaka čomu bude vždy svietiť presne tam, kde potrebujete. Na 150 cm dlhom prívodnom kábli nájdete praktický vypínač.

Klasický závit s päticou E27

Lampička LUCAS používa klasický závit pre žiarovky typu E27, ktoré sú najčastejšie používaným typom. Výmena žiarovky tak bude jednoduchým procesom. Stolná lampa LUCAS je kompatibilná so žiarovkami s maximálnym príkonom 25 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.výkon svetelného zdroja 25 W
Spôsob upevnenia stojan
Napätie 220 - 240 V

Hodnotenie

2,0 / 5

1 recenzia Emos Z7609W LUCAS biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Viktoria

10. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • Nestabilný
  • Ťažký
  • Spodok neohybný

Spodok a ramená sa nedajú poriadne spojit, iba sa to tam vloží čo nedodáva lampe žiadnu stabilitu. Na detskom písacom stole to je skôr nebezpečné než praktické!