Energy Sistem Fabric Box Radio Cream béžovo-sivé


Rádioprijímač, Farba béžová, Podporované pásma: FM, DAB: Nie, RDS: Nie, 50 staníc v pamäti, Celkový výkon: 3 W, USB port: Nie, AUX vstup: Nie, Výstup pre slúchadlá: Áno, Vstavaný displej: Áno, LCD, Hodiny: Nie, Časovač: Nie, Napájanie: Batérie, 5V/micro USB, Typ batérie: Li-Pol. Viac info

Farba


Cena 25,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,52 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný rádioprijímač Energy Sistem Fabric Box Radio Cream v béžovo-sivej farbe vás na prvý pohľad zaujme zaoblenými líniami a textilnými úpravami, vďaka čomu zapasuje aj do modernej domácnosti. Špecifikom je zabudovaná FM anténa (s možnosťou uloženia až 50 predvolieb) a vstavaná lítiová batéria s kapacitou 1 200 mAh, ktorá sa postará o 8 hodín nepretržitej prevádzky. Obľúbené rozhlasové relácie budú plynúť zo 40 mm širokopásmového reproduktora s výkonom 3 W, no ak by ste nechceli rušiť vaše okolie, budete mať k dispozícii aj praktický slúchadlový výstup. Zariadenie disponuje prehľadnými ovládacími prvkami, digitálnym displejom a pútkom na jednoduché prenášanie.

Nalaďte si, čo sa vám páči

Prenosný rádioprijímač má zabudovanú FM anténu (pre ideálny príjem rozhlasového vysielania) a 50 predvolieb pre uloženie rôznych rozhlasových staníc. Vďaka prehľadnému digitálnemu displeju je možné každú frekvenciu jemne doladiť, vďaka čomu budete vždy vedieť, ktorú stanicu práve počúvate. 

Užívajte si hudbu naplno

Vezmite si svoje rádio kdekoľvek chcete. Vďaka vstavanej lítiovej batérii s výdržou až 8 hodín si budete môcť vychutnať všetky obľúbené rozhlasové vysielania kdekoľvek a kedykoľvek – na výletoch, stanovačkách alebo rybačke. 

Výber je na vás

Do pamäti prijímača si poľahky uložíte až 50 rozhlasových staníc. Následne ich budete môcť počúvať spolu s priateľmi alebo rodinou a zdieľať tak to, čo sa vám páči. Alebo môžete použiť aj vstavaný výstup na slúchadlá a počúvať hudbu alebo relácie úplne nerušene.

Nadčasový dizajn

Toto kompaktné zariadenie má perfektnú veľkosť, aby ste ho mohli umiestniť na akékoľvek miesto – aj na menšiu policu. Zakrivené línie a povrchové textilné úpravy naviac vytvoria elegantný a nadčasový vzhľad.    

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Nie
Typ displeja LCD
Výstup pre slúchadlá Áno
Podporované pásma FM
Celkový výkon 3 W
Počet staníc v pamäti 50
Vstavaný displej Áno
DAB Nie
RDS Nie
Hodiny Nie
Časovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Energy Sistem Fabric Box Radio Cream béžovo-sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené