Energy Sistem Fabric Box Radio Cream béžovo-sivé


  USB port: Nie, Typ displeja: LCD, Výstup pre slúchadlá: Áno, Podporované pásma: FM, Celkový výkon: 3 W, Počet staníc v pamäti: 50, Vstavaný displej: Áno, DAB: Nie, RDS: Nie, Hodiny: Nie, Časovač: Nie,

  Farba


  Cena 25,90 €

  0,52 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Kompaktný rádioprijímač Energy Sistem Fabric Box Radio Cream v béžovo-sivej farbe vás na prvý pohľad zaujme zaoblenými líniami a textilnými úpravami, vďaka čomu zapasuje aj do modernej domácnosti. Špecifikom je zabudovaná FM anténa (s možnosťou uloženia až 50 predvolieb) a vstavaná lítiová batéria s kapacitou 1 200 mAh, ktorá sa postará o 8 hodín nepretržitej prevádzky. Obľúbené rozhlasové relácie budú plynúť zo 40 mm širokopásmového reproduktora s výkonom 3 W, no ak by ste nechceli rušiť vaše okolie, budete mať k dispozícii aj praktický slúchadlový výstup. Zariadenie disponuje prehľadnými ovládacími prvkami, digitálnym displejom a pútkom na jednoduché prenášanie.

  Nalaďte si, čo sa vám páči

  Prenosný rádioprijímač má zabudovanú FM anténu (pre ideálny príjem rozhlasového vysielania) a 50 predvolieb pre uloženie rôznych rozhlasových staníc. Vďaka prehľadnému digitálnemu displeju je možné každú frekvenciu jemne doladiť, vďaka čomu budete vždy vedieť, ktorú stanicu práve počúvate. 

  Užívajte si hudbu naplno

  Vezmite si svoje rádio kdekoľvek chcete. Vďaka vstavanej lítiovej batérii s výdržou až 8 hodín si budete môcť vychutnať všetky obľúbené rozhlasové vysielania kdekoľvek a kedykoľvek – na výletoch, stanovačkách alebo rybačke. 

  Výber je na vás

  Do pamäti prijímača si poľahky uložíte až 50 rozhlasových staníc. Následne ich budete môcť počúvať spolu s priateľmi alebo rodinou a zdieľať tak to, čo sa vám páči. Alebo môžete použiť aj vstavaný výstup na slúchadlá a počúvať hudbu alebo relácie úplne nerušene.

  Nadčasový dizajn

  Toto kompaktné zariadenie má perfektnú veľkosť, aby ste ho mohli umiestniť na akékoľvek miesto – aj na menšiu policu. Zakrivené línie a povrchové textilné úpravy naviac vytvoria elegantný a nadčasový vzhľad.    

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  USB port Nie
  Typ displeja LCD
  Výstup pre slúchadlá Áno
  Podporované pásma FM
  Celkový výkon 3 W
  Počet staníc v pamäti 50
  Vstavaný displej Áno
  DAB Nie
  RDS Nie
  Hodiny Nie
  Časovač Nie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Energy Sistem Fabric Box Radio Cream béžovo-sivé

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené