Eta 2147 90020 Duplica Vital Plus

Cena:
150,00 €

Pôvodná cena 174,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,00 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

S pekárňou chleba ETA 2147 90020 Duplica Vital Plus upečiete chutné celozrnné alebo bezlepkové pečivo. Pekáreň zvládne všetky druhy chleba, dezerty, sójové syry, džem a marmelády, ale aj jogurty či sekanú. S Vital Plus programami si môžete vytvoriť vlastný recept a uložiť si ho do pamäte. Pekáreň je plne automatická, takže stačí pridať suroviny, zvoliť program a o zvyšok sa už postará sama.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 14 %

Zvážte aj tento produkt

Automatická pekáreň Panasonic SD-2511WXE s digitálnou obsluhou a automatickým dávkovačom ingrediencií. Rýchlo a bez riadov upečiete až 17 druhov chleba a 10 druhov cesta bez námahy. Vložte ingrediencie a spustite automatický program, nemusíte sa o nič starať. Pekáreň cesto dôkladne premiesi, nechá ho vykysnúť a upečie presne tak, ako ho máte radi. Dokonca pomocou tejto pekárne pripravíte džemy a kompóty.

Základné parametre

 • Odložený štart: Áno
 • Príkon: 550 W
 • Počet program.na chlieb/cesto: 17

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Domáca pekáreň ETA 2147 90020 Duplica Vital Plus

 • Plne automatická príprava
 • Pečenie rôznych druhov chleba (slané, sladké, biele, celozrnné alebo bezlepkové)
 • Zhotovenie rozmanitých druhov ciest, džemov, marmelád, tort, koláčov, sušienok, sekané, sladov, kvásku, jogurtov a pod.
 • Kombinácia čierneho kovu, nerezovej ocele a skla dodáva exkluzívny vzhľad
 • Maximálny objem nádoby umožňuje prípravu potravín (chleba, torty, cesta, sekané) až do hmotnosti 1,4 kg
 • Bohaté príslušenstvo vrátane nástavca na pečenie bagiet a 3 typov metlí
 • Druhá dvojitá nádoba pre pečenie dvoch rôznych druhov chleba naraz
 • Príkon: 815 W
 • Predĺžená záruka 5 rokov na motor

Dokonalá chuť bez výčitiek

Pečte zdravo s pekárňou Duplica Vital Plus ETA214790020! Chceli by ste, alebo už máte vo svojom jedálničku zaradené celozrnné alebo bezlepkové pečivo? S Duplicou si to môžete upiecť a ešte viac. Zvládne všetky druhy chlebov, dezerty, sójové syry, džem a marmelády, jogurty a sekanú a to všetko v pohodlí vášho domova.

 • KLASIK, CELOZRNNÝ, TOASTOVÝ, RÝCHLY, SLADKÝ, TORTA, DŽEM, CESTO, ULTRA RÝCHLY, PEČENIE, DEZERT a 3 patentované programy KVASENIE, VITAL PLUS 1, VITAL PLUS 2. 

S Vital Plus programami si môžete vytvoriť vlastný recept a uložiť si ho do pamäte pekárne. Pri ďalšom pečení stačí už iba zvoliť tento program a váš obľúbený chlieb bude na svete. S programom kvasenie si vypestujete živé kultúry kváskov, pripravíte jogurty a obilné slady (amasaké) a všetko si tak pripravíte bez konzervačných látok a farbív. Pokiaľ chcete dať telu to najlepšie, dajte mu pekáreň Duplica Vital plus. Pekáreň je plne automatická, takže stačí pridať suroviny, zvoliť program a o zbytok sa už postará sama. Sama sa predhreje, uhnieti cesto, vytvorí podmienky pre dokonalé vykysnutie a dochrumkava upečie. Sfarbenie kôrky si vyberiete z 5 úrovní sami podľa toho, ako ju máte radi – veľmi svetlú, svetlú, stredne tmavú, tmavú alebo veľmi tmavú? Vybrať si môžete tiež z troch veľkostí bochníka - menší o hmotnosti 2x 0,5 kg, stredný 1,2 kg alebo väčší 1,4 kg. Vôni čerstvého chleba neodoláte.

Funkčne namakaná

Čerstvé pečivo si môžete vďaka funkcii odloženého štartu vychutnať napr. priamo na raňajky. Večer predtým si nachystáte do nádoby ingrediencie, nastavíte čas, kedy má byť pekáreň v prevádzke a potom sa už iba tešte na čerstvé a lahodne voňavé raňajky. S funkciou KEEP WARM pekáreň udrží svoju teplotu až na 60 minút po skončení prípravy. Pečivo vám tak zostane dhšie teplé. S funkciou PULSE viete, kedy pridať svoju obľúbenú ingredienciu. S funkciou MEMORY si pekáreň svoje nastavenie a aktuálne prebiehajúcu fázu zapamätá až na 10 minút v prípade, že sa preruší dodávka elektrickej energie. Veľmi užitočná je aj funkcia LOCK, ktorá uzamkne ovládací panel a uchová tak nastavený program pre prípad nechcenej manipulácie.

Bohato vybavená

Programy si jednoducho nastavíte na prehľadnom ovládacom panely s intuitívnym dotykovým ovládaním. Nastavenie sa zobrazí na veľkom LCD displeji, ktorý je namodro podsvietený a ukazuje tiež priebeh prípravy a následné pečenie. Celý proces môžete sledovať cez priezor v odklápacom veku a mať tak všetko pod kontrolou. Vnútorný priestor je naviac osvetlený, takže budete mať skvelý prehľad.
Pekáreň je vybavená 2 nádobami s nepriľnavým povrchom, vďaka ktorému sa vám chlieb nepripečie a je možné ho tak ľahko vyklopiť. Upiecť si tak môžete jeden veľký chlieb alebo 2 malé rôznych chutí naraz. Sú tu sklopné držadlá pre bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, 3 veľkosti hnetacích hákov s nepriľnavým povrchom, ktoré vďaka svojmu tvaru spracujú cesto do optimálnej konzistencie. Súčasťou je aj pohári s odmerkouk, dvojstranná odmerka, špeciálny háčik na vyjmutie hnetacích hákov a receptár k pečeniu spolu s kuchárkou „Pečeme“ . Máte rádi bagety francúzského typu? Potom vás určite poteší nadstavec na pečenie bagiet, ktorý je tiež súčasťou pekárne Duplica Vital Plus. 

Ekonomicky výhodná

Pekáreň je tiež ekonomicky veľmi výhodná. Kto zdravé pečivo kupuje vie, že za kvalitu si treba priplatiť. S pekárňou Duplica Vital Plus si môžete kvalitné zdravé pečivo upiecť sami doma a tým aj ušetriť. S kuchynským robotom ETA Gratus Vital ETA002890091 si naviac môžete vyrobiť aj vlastnú múku či už z kukurice, hrachu, pšenice, žita, ryže a iných obilnín. Múka si tak zachová všetky potrebné vitamíny, oleje, enzýmy a a pre telo prospešné nenasýtené mastné kyseliny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iOdložený štart: Áno
Maximálny výkon: 1400 W
Príkon: 1400 W
Max.hmotnosť chleba: 1400 g
Funkcia tvorby džemu: Áno
Nastaviteľná farba kôrky: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Automat.dávkovač surovín: Áno
Počet hákov: 2
Max.hmotnosť chleba: 1400 g
Sklenený priezor: Áno
Minimálna hmotnosť chleba: 500 g

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 40 cm
Výška: 30,5 cm
Hĺbka: 25,5 cm
Hmotnosť: 9,16 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iOdložený štart: Áno
Funkcia tvorby džemu: Áno
Nastaviteľná farba kôrky: Áno

Energetické údaje

Maximálny výkon: 1400 W
Príkon: 1400 W

Ostatné

Kód produktu: ETA214790020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore