Eta 2511 90000 Adagio


Maximálna hlučnosť: 66 dB, Operačný rádius: 13 m, Umývateľný filter: Áno,


Cena 149,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podlahový vysávač ETA 2511 90000 Adagio vám umožňuje, vďaka ECO motoru so zníženým príkonom, spojiť úspornú prevádzku s vysokou účinnosťou vysávania. Vysávač je vybavený účinnou filtráciaou s kvalitným filtrom HEPA 13, 3 mikrofiltrami a prachovým sáčkom, čím sa stáva prístroj skvelým pomocníkom aj pre alergikov. Výkon zariadenia si regulujete elektronicky na tele vysávača alebo pomocou mechanickej regulácie na držadle hadice pre okamžité zníženie sacieho výkonu. Po naplnení prachového sáčku s objemom 4,5 L vás vysávač na potrebnú výmenu upozorní svetelnou signalizáciou. Taktiež disponuje poistkou proti chýbajúcemu vrecku. Príslušenstvo (štrbinová hubica,hubica na čalúnenie a kefka) je možné uložiť v kryte vysávača. Vysávač ETA 2511 90000 Adagio je položený na otočnom prednom koliesku a kolesách, ktoré sú šetrné k vašim podlahám. Po ukončení prevádzky zariadenia jednoducho stlačíte tlačidlo pre automatické navíjanie prívodného kábla (akčný rádius: 13 metrov) a uložíte ho.

ETA 2511 90000 Adagio

 • Podlahový vysávač
 • ECO motor s nižším príkonom
 • Filtrácia: HEPA 13, 3 mikrofiltre a vrecko na prach
 • Akčný rádius: 13 m 
 • Svetelný LED panel 
 • Objem vrecka na prach: 4,5 L
 • Svetelná signalizácia plnosti vrecka na prach 
 • Bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka na prach
 • Priestor pre uloženie príslušenstva (štrbinová hubica, hubica na čalúnenie, kefka)
 • Mäkké pojazdové kolieska
 • Elektronická regulácia sacieho výkonu 
 • Parkovanie vo vertikálnej a horizontálnej polohe
 • Držadlo pre prenášanie
 • Automatické navíjanie napájacieho kábla
 • Ochrana proti prehriatiu motora
 • Dĺžka napájacieho kábla: 10 m
 • Príkon: 800 W
 • Príslušenstvo: univerzálna podlahová hubica, turbokefa, malá turbokefa, parketová hubica, štrbinová hubica, vankúšová hubica – šetrne povysáva mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie či vankúše, kefka s jemnými štetinkami, kovová teleskopická rúrka (94 cm), prachový sáčok (ETA ANTIBACTERIAL MAXI)

Skvelé riešenie pre alergikov

Vysávač ETA 2511 90000 Adagio je vybavený účinnou filtráciou, ktorá je kombináciou HEPA filtra č. 13, troch mikrofiltrov a vrecka na prach, a tak sa stáva vhodným pomocníkom aj do domácností s členmi, ktorí trpia rôznymi alergiami. Akonáhle dôjde k naplneniu vrecka na prach s objemom 4,5 L, vás vysávač upozorní na jeho výmenu svetelnou signalizáciou. Bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka vám zabráni saniu, pokiaľ vrecko nevložíte. Ochrana proti prehriatiu predchádza poškodeniu motora.

Zjednodušené vysávanie

Vďaka naozaj veľkému akčnému rádiusu až 13 metrov dokážete s vysávačom ETA 2511 90000 Adagio bez problémov povysávať každý kút vašej domácnosti. Dlhú kovovú teleskopickú trubicu (94 cm) je možné nastaviť na vyhovujúcu výšku pre rôznych užívateľov. Predné otočné koliesko umožňuje ešte plynulejší pohyb po priestore. Zadné pojazdové kolieska sú dostatočne mäkké, a tak sú šetrné k vašim podlahám. Jeho kompaktné rozmery a praktická rukoväť zabezpečujú jednoduchú manipuláciu. Parkovanie vysávača je možné vo vertikálnej a horizontálnej polohe.

Príslušenstvo pre všetky druhy vysávania

Nielenže je vysávanie s vysávačom ETA 251190000 Adagio naozaj jednoduché, ale taktiež vám ponúka rôzne príslušenstvo, aby ste svoje upratovanie nemuseli obmedzovať len na podlahy. Univerzálna podlahová hubica s prepínaním je určená na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh. Turbohubica zabezpečuje pre efektívnejšie vysávanie kobercov a účinný zber vlasov a zvieracej srsti. S malou turbohubicou povysávate efektívne čalúnený nábytok. Parketová hubica s vláknami z konského vlásia je vyhotovená presne na účinné vysávanie tvrdých podláh. Štrbinová hubica vám uľahčuje upratovanie úzkych a ťažko prístupných miest. Hubica na čalúnenie umožňuje šetrné vysávanie mäkkých textilných povrchov. Kefka s jemnými štetinkami je určená pre veľmi šetrné upratovanie nábytku, stien či obrazov. Základné príslušenstvo, čím je štrbinová hubica, hubica na čalúnenie a kefka, dokážete jednoducho uložiť do krytu v tele vysávača.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 66 dB
Operačný rádius 13 m
Umývateľný filter Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 2511 90000 Adagio

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené