Eta 4181 92000 penič mlieka


Materiál: nerez, Objem: 350 ml,


Cena 15,99 €

0,32 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pripraviť perfektne našľahanú mliečnu penu je s tým správnym vybavením hračka. Okrem parnej trysky na vašom kávovare sa pritom nezaobídete bez praktickej nerezovej kanvičky, ktorú používajú aj profesionálny baristi. Dokonalému pôžitku z podomácky, ale takmer profesionálne pripraveného cappuccina alebo latté macchiata potom už nič nebráni. Okrem dospelých milovníkov kávy navyše ocenia kakao z napeneného mlieka i malí labužníci.

Eta 4181 92000 penič mlieka

  • Kanvička na napenenie mlieka
  • Nerezové prevedenie
  • Objem 350 ml

Ako z rúk profesionálnych baristov

Pripraviť perfektne našľahanú mliečnu penu je s tým správnym vybavením hračka. Okrem parnej trysky na vašom kávovare sa pritom nezaobídete bez praktickej nerezovej kanvičky, ktorú používajú aj profesionálny baristi.

Nerezová pomôcka

Nerezový materiál poskytne mlieku optimálne podmienky a vám spätnú väzbu – hneď ako sa vám totiž pri príprave mliečnej peny zahreje dno kanvičky v ruke, je mlieko našľahané tak akurát. Dokonalému pôžitku z podomácky, ale takmer profesionálne pripraveného cappuccina alebo latté macchiata potom už nič nebráni. Okrem dospelých milovníkov kávy navyše ocenia kakao z napeneného mlieka i malí labužníci.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál nerez
Objem 350 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 4181 92000 penič mlieka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené